New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav svima! Trebam pomoć!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav svima! Trebam pomoć!

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2014 at 20:11
Originally posted by Markan1989 Markan1989 wrote:

krivo, kad vježbaš ne treba ti biti ugodno, jer ako ti je ugodno ništa se neće promijeniti i to nije poanta, poanta je da poslije vježbanja osjećaš zadovoljstvo jer si napravio nešto što prije nisi i što si se promijenio (u bilo kojem aspektu) na bolje a to je jako teško ako ti je ugodno, kad ti je neugodno ne gradiš sam omišiće i ne topiš samo salo nego gradiš karakter i psihičku snagu i volju i želju za napretkom a ovo sa spravama je jednostavno, tijelo funkcionira kao cjelina i treba ga tako trenirati, ja kad vidim frenda da na sjedeći radi press iznad glave meni dođe muka :P

ali ovo što kažeš za prehranu tu se mogu složit, treba jesti zdravo sa povremenim zadovoljavanjem osobnih želja i sve bude super :)


Eh, meni je svaki trenutak treninga ugodan jer sam ispunjen zadovoljstvom, a to zadovoljstvo se narocito poveca nakon treninga
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2014 at 21:37
Originally posted by r4mb0 r4mb0 wrote:

Originally posted by Markan1989 Markan1989 wrote:

krivo, kad vježbaš ne treba ti biti ugodno, jer ako ti je ugodno ništa se neće promijeniti i to nije poanta, poanta je da poslije vježbanja osjećaš zadovoljstvo jer si napravio nešto što prije nisi i što si se promijenio (u bilo kojem aspektu) na bolje a to je jako teško ako ti je ugodno, kad ti je neugodno ne gradiš sam omišiće i ne topiš samo salo nego gradiš karakter i psihičku snagu i volju i želju za napretkom a ovo sa spravama je jednostavno, tijelo funkcionira kao cjelina i treba ga tako trenirati, ja kad vidim frenda da na sjedeći radi press iznad glave meni dođe muka :P

ali ovo što kažeš za prehranu tu se mogu složit, treba jesti zdravo sa povremenim zadovoljavanjem osobnih želja i sve bude super :)


Eh, meni je svaki trenutak treninga ugodan jer sam ispunjen zadovoljstvom, a to zadovoljstvo se narocito poveca nakon treninga


bez zezanja, pojačaj trening, ja sma na strongliftsu sad i do prije 2 treninga sam sve mogao ali na zadnjem sam se toliko namučio sa potiskom iznad glave a ni deadlift me nije štedio i što je još važnije, užitak se dodatno povećao ;)
Back to Top
jana_zg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Ožujak 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jana_zg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2014 at 13:54
Pozdrav, evo brojim još kilogram manje Smile sad sam si kupila "Dobru zobenu kašu" pa me zanima jesam li kupila dobar proizvod, prepisat ću vam sadržaj po porciji (50g): 204 kcal,6,3g masti, 9,8 g šećera i 0,37g soli. Po porciji: 3,1g bjelančevina i 32,6g ugljikohidrata. Uzela sam si sa okusom čokolade i moram priznati da mi je užasno fino i voljela bih (ako je pametno) to doručkovati. To se razmuti sa 150 ml vode i okusa je kao čokolino. Molim vas recite da smijem Pig

Edited by jana_zg - 06 Travanj 2014 at 13:55
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2014 at 21:59
Zašto bih ti mi rekli jer smiješ ? :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2014 at 12:25
Zakaj ne uzmes obicne zobene?
Back to Top
jana_zg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Ožujak 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jana_zg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2014 at 13:33
pa ovo mi je nekako finije, pa sam mislila ako je otprilike isto ko i obične zobene da jedem ove
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2014 at 20:19
Originally posted by jana_zg jana_zg wrote:

pa ovo mi je nekako finije, pa sam mislila ako je otprilike isto ko i obične zobene da jedem ove


nije bas isto jer ove imaju šećera dosta za razliku od običnih zobenih u koje mozes stavit na 30 ak sec u mikrovalnu s vodom da nabubre, stavis unutra kakaa, wheya od čokolade, neko voće (ja trenutno operiram po malinama) i eto čokolina
bravo za kilicu
cookies are for pussies
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2014 at 20:54
Odlicno za tu kilu manje, rezultati dolaze ali nista preko noci, samo pomalo

Odlicno ti je jesti obicne zobene s vrucom vodom, staviti mjericu wheya, zlicicu cimeta i narezati bananu unutra, jako zdrav i zasitan obrok, a okus je prava perverzija ,jos pogotovo kad ja stavim whey od banane i narezem frisku bananu, prepredobro, nikakav cokolino ne moze biti bolji
Back to Top
jana_zg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Ožujak 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jana_zg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2014 at 21:47
dobro, onda ću tako, probat ću i s bananom ovo, hvala r4mb0. A možete li mi reći za što točno "služe" zobene pahuljice? Ja sam to uzela jer sam kod vas vidjela da jedete (monkey see, monkey do) ... Danas mi je dan odmora od teretane i sva sam jadna ukočena, sve me boli i jedva hodam. Nadam se da će sutra biti bolje jer planiram ići vježbati.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2014 at 10:56
zobene pahuljice su ugljikohidrati kao i raž, ječam, heljda itd. Primarna svha UH je da daju energiju
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2014 at 18:22
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

zobene pahuljice su ugljikohidrati kao i raž, ječam, heljda itd. Primarna svha UH je da daju energiju

Ne možeš mi sa time mjeriti zobene pahuljice.... LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2014 at 20:01
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Originally posted by avangarde avangarde wrote:

zobene pahuljice su ugljikohidrati kao i raž, ječam, heljda itd. Primarna svha UH je da daju energiju


Ne možeš mi sa time mjeriti zobene pahuljice.... LOL


ma ne diram ti ja zobene, nedaj Boze samo zeni objasnjavam sta je pitala, a nitko nije odgov pa reko da na briznu usporedim
cookies are for pussies
Back to Top
jana_zg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Ožujak 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jana_zg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2014 at 20:14
Pošto sam potrošila Nupo, kupila sam danas malo jeftiniju varijantu, iz dm-a shake sa okusom čokolade i stvarno je super kad se pomiješa sa zobenim pahuljicama. Danas sam jela super ručak - rajčica i krastavci pomiješani sa zrnatim sirom, stvarno je odlično bilo Hvala vam na savjetima, ja ću se tu javljati sa rezultatima i eventualnim nedoumicama. 
Back to Top
jana_zg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Ožujak 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jana_zg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2014 at 11:33
pozdrav :) samo malo da se javim, brojim 11 kg manje! Nekako mi se čini da je to sve skupa stalo ali ne predajem se! 
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2014 at 21:03
Odlicno! Samo nemoj opet tako naglo, 11 kg u 2 mj. je dosta

Prati ti ritam od 4kg/mj. i sve super
Back to Top
blackvelvet View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackvelvet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2014 at 22:50
Bok! Super za izgubljene kilograme i samo tako nastavi :). Najvažnije je postati svjestan i odlučiti promijeniti neke stvari vezanu uz prehranu, ali i sam sa sobom. Meni ponekad nije lako i znam "pokleknuti", ali je važno to da sam ipak odlučila se pokrenuti.i nije lagano, ali mislim da osjećaj kada krenu kile dolje je super. Evo mogu ti napisati što ja doručkujem: 30g zobenih mekinja, malo lanenih sjemenki, i dodam 4 žlice vode i 6 žlica mlijeka te dodam bananu i to mi je super doručak, a i fin je. Ručak što ima ili si napravim. Naravno, da me najviše slatko "zeza", ali i to postepeno izbacujem. Želim ti sreću i uspjeha, kao i svima nama koji se borimo s kilama. :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.