New Posts New Posts RSS Feed - crobni trening
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

crobni trening

 Post Reply Post Reply
Author
andja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote andja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: crobni trening
    Posted: 27 Travanj 2008 at 23:56
 Imam jedno pitanje; sta se podrazumijeva pod crobni trening. Za trcanje znam ali sta jos.. I da,gdje obicno trcite? Živim u manjem gradu pa mi malo glupo po ulici trcati-kak ono u filmovima vidis svi trce po gradu i nije bad?! 
andja
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2008 at 01:35

 trcanje, orbitrek, steper, brzo hodanje...

ja po travi.. kod mene ima jedan potok pa ja lijepo oko njega.. em, mrzim trcati negdje gdje su sam zgrade puno mi je ljepse u prirodi.. em, ne volim trcati po asfaltu... nekak mi je ugodnija trava..

a kad sam na moru trcim uz obalu gdje nema bas ljudi... isto po zemlji..  

Back to Top
hrvoje_cepin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Travanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hrvoje_cepin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2008 at 22:24

 crobni trening je svaki oblik aktivnosti kod kojeg pojacano radi disni sustav. bilo da se radi o trcanju, brzom hodanju, biciklu, rolama, plivanju svejedno je sve dok intenzitet predstavlja izazov za tvoj disni sustav, tj za kapacitet pluca.

crobne vjezbe dokazano smanjuju stres a i povecavaju kolicinu i kvalitetu krvi. disni sustav cine sposobnijim da efikasno raznosi kisik po cijelom tijelu sto jako pozitivno djeluje na cjelokupno zdravlje. te vjetbe je dobro obavljati u drustvu zato sto je zabavnije.

udah na nos, izdah na usta.

sto se tice mojeg trcanja, trcim po okolnim ulicama i vise mi je svejedno tko me gleda jer znam da nema sanse da me pobijede u crobnim vjezbama. dobro je trcati po meksoj podlozi zbog manjeg naprezanja zglobova.

prakticiraj kratko zagrijavanje prije crobnih aktivnosti. malo istezanja.

hrvoje_cepin-osijek
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2008 at 02:44
Originally posted by hrvoje_cepin hrvoje_cepin wrote:

 crobni trening je svaki oblik aktivnosti kod kojeg pojacano radi disni sustav. bilo da se radi o trcanju, brzom hodanju, biciklu, rolama, plivanju svejedno je sve dok intenzitet predstavlja izazov za tvoj disni sustav, tj za kapacitet pluca.

crobne vjezbe dokazano smanjuju stres a i povecavaju kolicinu i kvalitetu krvi. disni sustav cine sposobnijim da efikasno raznosi kisik po cijelom tijelu sto jako pozitivno djeluje na cjelokupno zdravlje. te vjetbe je dobro obavljati u drustvu zato sto je zabavnije.

udah na nos, izdah na usta.



Otkrivas toplu vodu ili?

Originally posted by hrvoje_cepin hrvoje_cepin wrote:

sto se tice mojeg trcanja, trcim po okolnim ulicama i vise mi je svejedno tko me gleda jer znam da nema sanse da me pobijede u crobnim vjezbama. dobro je trcati po meksoj podlozi zbog manjeg naprezanja zglobova.


I takodjer da nadmase velicinu tvog ega...
Uzmi ovo kako hoces, ali tvoji postovi mi vise nalikuju na nekakav copy/paste. Htio bih da me ubuduce uvjeris u suprotno.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2008 at 10:29
Originally posted by hrvoje_cepin hrvoje_cepin wrote:

 crobni trening je svaki oblik aktivnosti kod kojeg pojacano radi disni sustav. 



lezanje u krevetu nakon subotnje feste,steke cigareta i hektolitra alkohola!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.