New Posts New Posts RSS Feed - Zelim postati FITovka!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zelim postati FITovka!

 Post Reply Post Reply
Author
smaragd View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote smaragd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Zelim postati FITovka!
    Posted: 17 Veljaca 2014 at 18:05
Bok zgodni ljudi!
Zelim postati fit pa molim vas iskusne FITovce za pomoc. Ovako, visoka sam 178 cm i imam 73 kg. Htjela bi u 3 mjeseca smrsaviti 10-ak kila pa vas molim za savjete i preporuke. Inace, dosta sam aktivna i u relativno dobroj formi. Problem je sto jedem dosta UH jer nisam bas neki mesojed ii lijena sam si ppripremati hranu pa cesto zgrijesim u pekarnici ili nekom fast foodu. Ako je ntko voljan neka.mi napise neki plan treninga i prehrane koji bi ne mogaodovesti doovog rezultata a ja obecajem da cu ga se pridrzavati. :) Hvala!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2014 at 18:19
pozdrav i dobrodošla
Napisi za pocetak barem 3 dana jelovnika svojih i treninga. Takoder, sve planove treninga i prehrane imas na forumu, nitko ti ovdje bar koliko znam nece pisati individualizirani plan prehane i treninga besplatno. Pronjuskaj po forumu, ima hrpa treninga, forumasi stavljaju svoje jelovnike pod Nutricionizam. Malo volje i strpljenja i 10 kg nece biti veliki problem u 3mj
sretno
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
smaragd View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote smaragd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2014 at 18:34
ok tnx. prvi put sam na forumu uopce. nisam znala da to negdje pise.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2014 at 18:40
no frks samo ti nama napisi bar 3 jelovnika pa ce te vec netko ispravit i usmjerit.
npr. trening https://www.fitness.com.hr/mrsavljenje/savjeti/Izgubite-5kg-masti-u-5-tjedana.aspx
npr. prehana https://www.fitness.com.hr/mrsavljenje/savjeti/Primjeri-uravnotezenih-jelovnika-1500-kcal.aspx
ili https://www.fitness.com.hr/forum/moj-dnevni-tjedni-jelovnik_topic1632_page341.html
cookies are for pussies
Back to Top
smaragd View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote smaragd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2014 at 19:16
Primjeri jelovnika:

Dorucak:
1. kroasan + perec
2. cokolada ili keksi (1 cijela cokolada 100 g ili npr pakiranje jaffa keksa skoro cijelo)
3. kruh sa sirnim namazom

Rucak:
1.Tjestenina sa umakom od sira
2. varivo od lece + bijeli kruh (2-3 snite)
3. przeni krumpirici i povrce u woku

Medjuobrok: nazalost gotovo uvijek nesto slatko

Vecera:
1. nesto przeno (najcesce krumpirici)
2. kruh + namazi
3. tjestenina s.umakom od rajcice ili tunom

Gotovo svaki dan.pokedem neko voce (vesto banane). Sokove pijem 1 u dva-tri dana oko 2 deci. Kavu pijem bez secera. Sad kad pisem vidim koliko se grozno hranim.
Tesko mi jje pisati o kojim se kolicinama radi jjer nisam nikad.mjerila.
Od aktivnosti: hidam oko 2 h dnevno. zimi osim toga rijetko sta radim. Ljeti rolam 2-3 puta tjedno, hodam i povremeno trcim.Hvala na ljubaznosti i brzom odgovoru Proucavam teme na nutricionizmu.
     
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2014 at 19:27
Pozdrav i dobrodošla!  sretno Thumbs Up
Back to Top
smaragd View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote smaragd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2014 at 19:51
Hvala lijepa!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.