New Posts New Posts RSS Feed - sto nakon
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

sto nakon

 Post Reply Post Reply
Author
GOF79 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOF79 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: sto nakon
    Posted: 12 Veljaca 2014 at 10:11
bog. nedugo sam poceo s teretanom .imam 80.kg visina 181 .nakon treninga jako ogladnim sto mi preporucujete ?inace sam na laganijoj prehrani i dijetalnim proizvodima radi kronicne bolesti.. hvala na savjetima

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2014 at 16:08
pozdrav i tebi. Nakon treninga svakako dobro jedi, najbolje neki ugljikohidrat tipa neka žitarica (npr. riza) + neki protein npr. meso ili sir. Sto podrazumjevas pod laganijom i dijetnom ishranom? krenio si u teratanu, s kojim ciljem?
cookies are for pussies
Back to Top
GOF79 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOF79 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2014 at 13:27
bog.fala na savjetu. pod laganijom prehrnom smatram ribu na sve nacine.piletina puretina tj.svo bjelo meso. riza blitva tikvice sve bez suga  ,sojino mljeko vrhnje os soje itd. acidofol .bio aktiv posni sirevi  tu i tamo si priustim cokoladu..uglavnom to je to..
cilj mi je definirat tjelo i  odrzavati sad imam male naslage na trbuhu i volio bih tu vidit rezultate , znam da treba vremena ali volje imam..
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2014 at 16:24
ok, ovo što si naveo ja smatram pod normalnom prehranom najbolje bi bilo da napišeš 2-3 jelovnika svoja ovdje pa će te netko već ispravit, napisi takoder i kad ti je trening te sto i kako treniras u teretani
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.