New Posts New Posts RSS Feed - I used to be fat...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

I used to be fat...

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2014 at 08:32
Kako misliš masti pretvoriti u mišić ? LOL Ako otrkiješ to javi mi odmah! :)

Alkemičari su godinama pokušavali pretvoriti željezo u zlato ali nisu uspjeli...tako ne možeš niti salo pretoviti u mišić...

Na 193 cm i 85 kg... ćeš izgledati kao kostur sa ovakom prehranom...

Ne znam što se toliko komplicira uvijek... jednostavno je bez pitanja ograniči se da unosiš na 2- 2.5 P po kg ako si u fazi deficita... i skidaj Ugljikohidrate... drži masti... radi punjenja... vidi kako ti ide...

Ja sam se izgubio sa krastavcima ovdje i krumpirima :) Sve to kada pročitaš izgleda puno..ali je malo...pre malo... Nećeš stime ništa baš postići... ako se baviš sportom onda jedi kao sportaš... a ne manje od prosječne ne aktivne osobe...
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2014 at 13:18
Vodu u mišić, sry. Od prije kad sam bio deblji i kad sam skinuo kile ostalo je vode, ajmo tak rec.
Mislio nešto tipa definicija, tamo se koristi najviše ugh, ne?
Zasada mi se čini da sam skinuo koju kilu i dobio koji mišić, no zapravo bojim se na neki način jesti masnije stvari kako mi se to ne bi nakupilo na tijelu iako vježbam. Ali probat ću pa cu vidjet kak ce ic
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2014 at 22:19
Vode? Ostalo ti je masti, a mišiće si pojeo pa to sve tako izgleda. A sa ovim jelovnikom kopaš još dublju jamu Wink i moći ćeš jesti sve manje i manje da biš zadržao tu kilažu..a mišiće ćeš slabo izgraditi. 

Pogledaj koliki si, a koliko je to hrane....

Ja mislim da tebi treba malo gradnje, ne? Smile Šibni koju slikicu ako nije problem.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2014 at 15:54
http://www.imagesup.net/?di=1214052590007


Sry znam da kasnim malo, al nemam u stanu Internet pa se moram krpati susjedima... Radim svaki dan i malo je gužva. Ugl to je friska slika.

Više manje vježbam na otvorenom, svaki dan, osim ako nije kiša. Trenutno ne planiram mršaviti već dobiti mišićnu masu. Pijem proteine prije i poslije treninga. Radim u 3 smjene i po tome me si nekako ravnam prehranu. Malo sam ju i pojačao, tesko mi je napisati plan prehrane kroz tjedan jer na sam dan odredim kaj ću jest.
Ali ovak je bilo jučer :
Doručak : 200ml bjelanjaka (mikrovalna), 50g zobenih, mjerica proteina, žlica kakao praha, mala žlica rogača
Trening
Post workout meal 50g riže, komad piletine cca 100 g, 50g sjemenki suncokreta, 1 paradajz
Međuobrok : 150g posnog sira, 50g zobenih
Ručak: 3 srednja krumpira, 4 kuhane mrkve, malo blitve i filet soma
Večera: 150g posnog

Kada radim drugu smjenu pazim da navečer, najkasnije do 20h kao zadnji obrok jedem samo posni sir.
Dok radom ujutro kombiniram doručak 100g tune iz konzerve, 100g posnog sira, 1 paradajz, 2 snite kruha.

Dosta jedem bjelanjaka, znam i kombinirati sa ribanom jabukom. Dosta jedem i obrok krumpir, mrkva, blitva, ili malo vise krumpira sa mrkvom i ribom (oslić ili som)
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.