New Posts New Posts RSS Feed - moreno - From Fat to Fit
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

moreno - From Fat to Fit

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
moreno View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote moreno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2014 at 19:29
Primljeno na znanje. ;)

Meni je najcudnije ono, kako ekipa piše da svaku seriju dižu kilaže pa naprave tipa dva ponavljanja manje, a ja jadan moram spustit kilažu i opet napravim dva ponavljanja manje :D no dobro i ja budem ojaco s vremenom.

Znaci sutra odradit ledja i biceps, a prekosutra, prekosutra ko preživi pricat ce. :D
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2014 at 19:34
ma samo ti radi kako osjecas da trebas, bolje napravit s manjom kilazom i pravilnom formom nego s vecom kilazom traljavo. Ja se recimo vrtim s istom kilazom u prvoj seriji na 12, 13 u drugoj oko 10tke i u trecoj izvucem 5,6
cookies are for pussies
Back to Top
moreno View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote moreno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2014 at 19:45
Sad opet pitanje, nadam se da nisam naporan. :)

Da li se kvalitetnije odradi mišic na nacin koji ti radiš, da odradiš tri serije s istom kilažom ali sa smanjivanje m ponavljanja, ili kao što sam ja napravio prilagodjvanjem kilaže da bi izvukao cetri serije po 10-12 ponavljanj? Ili i nema velike razlike?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2014 at 20:05
gle, ovisi na sta ciljas. Buduci da ti radis definiciju ja bi ti preporucila 3 put tjedno fullbody trening sa kilazama s kojima ces dati 70-80% od svog maksimuma, ponavljanja 12- 15, mozes i po kruznom principu pa napravis 2-3 kruga. U svakom slucaju smatram da je split trening bolji kada se radi o masi dok je za definiciju bolji fullbody trening. No, prehrana kod definicije i kod mase naravno igra najvecu ulogu
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.