New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav!

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2014 at 12:12

Super, sad sam post poslala u vjetar Big smile

Drago mi je da vidim toliku energiju u postovima, nadam se da te nece brzo pustiti ali prema planovima vjerojatno i nece Wink

I super što te decki prate i pomažu ti, tako bi to i trebalo svugdje biti...


Po mom mišljenju nepotrebno ti je odradjivati oba squata, odradi deep ako ti odgovara i eventualno uz njega ubaci neku drugu varijantu cucnja....ja tu cesto ubacim široki squat bucicom, split squat, bulgarian....ili jednostavno te noge podijelim na 2 dana pa te varijante malo raspršim :)


E da, zaboravih - ja bi na tvom mjestu još malo ostala na full body-u ili bar odradila koji tjedan upper/lower-a ili kombinacije toga...ali dobro ;) Sama si slagala program ili na prijedlog trenera?







Edited by Gym_girl - 07 Sijecanj 2014 at 12:15
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Kaylee View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kaylee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2014 at 12:58
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Super, sad sam post poslala u vjetar Big smile

Drago mi je da vidim toliku energiju u postovima, nadam se da te nece brzo pustiti ali prema planovima vjerojatno i nece Wink

I super što te decki prate i pomažu ti, tako bi to i trebalo svugdje biti...


Po mom mišljenju nepotrebno ti je odradjivati oba squata, odradi deep ako ti odgovara i eventualno uz njega ubaci neku drugu varijantu cucnja....ja tu cesto ubacim široki squat bucicom, split squat, bulgarian....ili jednostavno te noge podijelim na 2 dana pa te varijante malo raspršim :)


E da, zaboravih - ja bi na tvom mjestu još malo ostala na full body-u ili bar odradila koji tjedan upper/lower-a ili kombinacije toga...ali dobro ;) Sama si slagala program ili na prijedlog trenera?







nece sigurno, meni je ovo uživancija radit, nekako sam se našla u tome i to mi valjda popravi dan. Osim jucer kad sam se jedva došepala iz teretane i još se nekako morala popest po stepenicama do 4 kata, no ajde, preživjeh

onda uredu, jer jucer mi je kao zadnja vježba ostala sumo squat, no nekako sam se osjecala da mi vec ionako sve gori pa sam adductore odradila na spravi. Mogu li onda te neke vježbice prebaciti na cardio day? Onda bi tada radila 10 min cardia za zagrijavanje, sumo squat, neke vježbice za trbušnjake i podjeljeni cucanj ili bulgarian split squat. Doma nešto kemijam sa pistol squatom i obicno sa metlom ispred ogledala radim rumunjsko mrtvo dizanje i duboki cucanj još uvijek, samo da to pohvatam kak spada, za sve ostalo lako cemo.

Sama sam slagala, htjela sam probati da vidim što mi više odgovara, mislim ovo mi je cak i malo bolje jer imam prakticki tjedan dana da se mišici odmore nakon što ih odradim, onako možda nisu imali dovoljno vremena za oporavak (?). Inace to slaganje programa je izgledalo da sam pozapisivala svakojake programe treninga sa hrpe stranice, zatim ovdje gledala programe drugih, zapisavala to, kombinirala, isprobavala doma sa bucicama neke pokrete da vidim što mi bolje odgovara i tako je taj program nastao. I pazila sam da bench press, cucanj i mrtvo imam ukljuceno.

Trenutni je plan do 5.1 ici ovim programom do mase, do tad radit 3x... serije, zatim kad vidim da malo zastane probati 5x5 da opet potaknem mišice na rast, onda tad kad nastupi ono divno lijepo proljetno vrijeme mjesec dana na definiciju (dok ne pocne pržiti sunce i one ljetne temperature) jer nebudem mogla odoljeti a da ne trckaram vani po tom vremenu, a zatim kad nastupe one jake vrucine opet se prebaciti na masu i cucanj zamjeniti front squatom,rumunjsko mrtvo dizanje klasicnim mrtvim, bench press nekom drugom varijacijom i tak. uglavnom svašta imam u planu, pricam o tome po cijele dane i ne micem se od ogledala
Lift heavy. Because the barbell won't wake up one day and tell you it doesn't love you anymore.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.