New Posts New Posts RSS Feed - Moja tema :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moja tema :)

 Post Reply Post Reply
Author
Amteja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amteja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Moja tema :)
    Posted: 19 Studeni 2013 at 20:31
I'm baaaaaack!

Rekli su mi da otvorim svoju temu, so... here goes nothing!

Zanima me; kroz jedno 3 tjedna pravilne prehrane i treninga jedno 5x u tjednu sam pocela kužiti neke promjene na sebi, trbuh kao da se poceo malo ispuhivati, ledja su zategnutija, ruke i noge cvršce...


E, sad. Mene zanima; nakon kojeg vremena mogu bit sigirna da se radi o gubitku MASTI, a ne samo gubitku vode?

Hvala, dobri ljudi dobre volje :*
Back to Top
Amteja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amteja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 20:32
... da ne pricam o vagi, koja stoji LOL :D

Ali, rekli su mi da vaga bnije dobar pokazatelj stvari, pa još gore stoji moje navedeno pitanje!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 20:41
ne možeš nikad bit 100% sigurna pa cak ni kad se važeš na onim vagama koje mjere bf i kolicinu misicne mase. Gledaj na cm i mjeri se metrom
cookies are for pussies
Back to Top
Amteja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amteja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 20:44
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

ne možeš nikad bit 100% sigurna pa cak ni kad se važeš na onim vagama koje mjere bf i kolicinu misicne mase. Gledaj na cm i mjeri se metrom


Okej, drugacije cu formulirati pitanje:

Kada krece gubitak masti, cca nakon koliko vremena? Da se ne bediram ispuhanim trbuhom, a kad ono samo voda :/
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 20:49
nema odredeno vrijeme koje se moze definirati, ali nakon 3 tj svakako si trebala izgubiti masti (do 1kg tjedno se priblizno moze izgubit), tako da izmjeris metrom koliko cm manje imas pa znas. Nemoj se sekirat oko toga, samo nastavi dalje po planu i opet se mjeri za 2 tj da vidis napredujes li
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
Amteja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amteja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2013 at 19:53
Fokusirat cu se na to da se ne opterecujem, jes si stresom samo škodim :)

Poslušala sam vas, i malo podebljala jelovnike. Pa nešto na kraju bude ;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.