New Posts New Posts RSS Feed - Za curke
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Za curke

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
ShapeUp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ShapeUp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2008 at 15:48
 Vjezbalica ima pravo...u potpunosti...
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2008 at 17:01
 sta se desi ako se vjezbaju svaki dan vjezbe za cijelo tijelo?
Back to Top
vjezbalica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vjezbalica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2008 at 19:00

ma nista se ne moze desiti ako ne forsiras i ne udaras ludjacki tempo, ako ti je cilj smrsaviti onda trebas smanjiti intenzitet odnosno lagano vjezbati, ali duze jer se masti pocinju sagorijevati tek nakon nekih 30-tak minuta vjezbanja.ja vjezbam 5 dana u tjednu, nekad 4, a taj peti ubacim bucice za ruke ili neki cardio trening na dvd-u, a ove ostale dane vjezbam vjezbe za cijelo tijelo jacim intenzitetom, jer meni nije cilj smrsaviti nego se dovesti u formu i zategnuti.

tak da se ne brines, nikome nista nije bilo od vjezbanja svaki dan, a i moras osluskivati svoje tijelo, ako osjecas umor, znaci da ti je previse, ako ne, samo naprijed.

Back to Top
balerina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote balerina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2008 at 14:58
 bok cure, ok ti je svaki dan raditi cijelo tijelo nekih mjesec do dva na pocetku da dodjes u kondiciju, pa nakon toga mozes poceti po grupama, tj. svaki dan ili koliko cesto vec ides, radis jednu do dvije misicne grupe
mala plese na rubu
Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2008 at 11:27

Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

 po meni je 3xtj fitnesa i 2xtj trcanja premalo..
 

 

???

Apsolutno je dovoljno. To znaci da 5/7 dana u tjednu radis nesto, sto je sasvim dovoljno. Tijelu trebaju i dani pauze tako da...

Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2008 at 12:11

 mozda je tebi dovoljno - meni nije

vec sam negdje spomenula kak izgleda moj tj - evo ponovit cu.. 2xtj sat, sat i pol trbusni, šx s-faktor 2h, pilates skoro pa svaki dan i orbitrek skoro pa svaki dan 45 min, nekad i sat vremena...

Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2008 at 14:30

 jedna_mala...ocito jos ne radis kad imas toliko slobodnog vremena. No to nije uopce bitno, kao sto nije bitno dal' je to TEBI dovoljno nego dal je to ZA NJU (POcETNICU) dovoljno. Za nju je to dovoljno za pocetak, mozda cak i previse (mogla bi se zasititi i odustati). 

Tvoj odgovor moze samo obeshrabriti osobu tako da... 

I da napomenem jos nesto...i nakon godinu treninga i sportske aktivnosti NIJE potrebno toliko aktivnosti koliko ih ti imas da bi se mrsavilo ili odrzalo kilazu. Apsolutno JE pohvalno koliko se bavis sobom i koliko si fizicki aktivna, ali imaj na umu, kad dijelis savjete, druge ljude koje ce takav tvoj komentar vec u startu obeshrabriti. Ne trebas biti neki matematicar da vidis da ti tjedno imas š7h fizicke aktivnosti (ne racunam jos ono sto hodas preko dana itd...), a to je...hm...puno. Jako puno.

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.