New Posts New Posts RSS Feed - ..big daddy treba pomoc..
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

..big daddy treba pomoc..

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2013 at 21:03
Trcanje ti je cisti kardio,i ako ga budeš prakticirao svaki dan gotovo sigurno ceš izgubiti uz salo isto toliko i mišica,a mišice nije lako dobiti,uostalom oni troše enrgiju,pa ih moraš cuvati.Ja bih na tvojem mjestu uzeo ove vježbe:http://fitnessangels.net/zapocnite/.Radi koliko možeš i vidjeti ceš napredak.Dakle svaki drugi dan vježbanje.U dane izmedju možeš ici u šetnju koliko god imaš vremena i volje.Dali si izracunao koliko kalorija trebaš dnevno i dali se držiš toga da unosiš cca 500 kalorija manje?Pij zeleni caj.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2013 at 23:56
Ma dobro, nemojmo baš tako crno bijelo Smile

Gubitak mišica, a pogotovo onaj razmjeran mastima, ovisi o malo više toga nego cistom trcanju samom za sebe. Ja sam to spomenula radi cistog opterecenja na zglobove ne radi trcanja samog. No, znam kako je voljeti nešto pa eto....puštam na volju ;)

U svakom slucaju, nekog treninga snage bi se bilo pametno držati. Hoce li to bit od andjelica ili nešto trece, kako god, osnove su uvijek osnove kako god bile posložene.

Samo polako, sve je to cista logika Smile


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.