New Posts New Posts RSS Feed - Kad krece?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kad krece?

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2013 at 16:25
da, istina da treba unositi dovoljno hrane i jesti kvalitente namirnice i to pokusavamo promjeniti jer ona je i do sada jela malo (1. stranica topica) i uz to proteina premalo. Tako da se prvo svakako usmjeri na jelovnik tj sastavljanje jelovnika koji ce ti omoguciti sve nutrijente i dovoljno hrane. Probaj prema onom jelovniku sto sam ti poslala sastavit svoj, stavi ga ovdje pa cemo vidjet dalje sta cemo
cookies are for pussies
Back to Top
Malawicca View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Malawicca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2013 at 12:07
Hvala i tebi na savjetu! Smile Zašto bih se ljutila?Dapace! Ako imaš iskustva s ženinim dojenjem, onda valjda znaš i kako je svaka minuta dragocjena, ali i vrijeme u kojem je multitasking neophodan. Buduci da imam vrtirepnog dvogodišnjaka (uz ovu bebicu), i cijelo kucanstvo na sebi (a bez baka-servisa i bilo kakve pomoci), onda znaš da mi je i tih 45 min-1h koji "nagrecam"u danu da bi bila na bicu vec madjionicarski trik ... Nema teoretske šanse da u to uklapam odlaske na neke aktivnosti vani Disapprove Zato i jest bic bio opcija koja mi je najbolje sjela.

Vizavi jelovnika, sad mi je uzoriti primjer onaj koji mi je avangarde linkala...pokušavam jesti više proteina, pogotovo nakon treninga. Kažem, mene jako hendikepira to što moram paziti da ne unosim mlijecne bjelancevine zbog kcerke Unhappy Imate ideju ime bih ih mogla zamijeniti?Meso jedem i to sve vrste.

Jucerašnji meni: Ujutro šalica kave, dvije fete kruha(kukuruznog) s šunkom(cca 5-6 fetica), užina jedan šipak (nar), za rucak varivo od mrkve, boba i tikvica s teletinom+feta kruha(kukuruzni), i za veceru dvije palacinke od integralnog brašna s kakaom i šalica sojinog mlijeka. Kad me uhvati glad pred spavanje ja pojedem još 1-2 jabuke Embarrassed Eto.

A odvozila sam bic kao i svaki dan, oko 45 min, 25-30km/h.(pisalo oko šesto i nešto kcal.)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2013 at 23:31
pojacaj meso, ribu i jaja i eto proteina
d: pojacaj proteine, dodaj 1 cijelo jaje na ovo sto si jela i 2 bjelanjka ili palacnika od 1 jaja i 3 bjelanjka i 20 g raženog brašna i nasjeckas banane pola unutra ili nekog dr voca
r: ima li kakvih zdravih masti u tom rucku? bilo bi dobro mjesto kukuruznog jesti raženi kruh
Užina- uz sipak si trebala jos neki protein..ili buduci da si ogranicena sa mlijecnim mozes sendvic od razenog i tune u salamuri npr.
V: koliko brasna? koje integralno brasno?--nema proteina, nema masti, sami UH..mozes kupiti neki vegetarijanski protein kako dodatak pa dodavati u obroke- npr. konopljin protein.
pred spavanje- treba jesti P+M obrok, voce izbjegavati navecer i jesti ga u prvom dijelu dana
kad si vozila bic? poslije kojeg obroka?
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.