New Posts New Posts RSS Feed - Evo i Kader!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Evo i Kader!

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Kader View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kader Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2013 at 12:20
puno vam hvala!!!!
vidim da sam totalni amater i zapravo neznam kak da si organiziram trening na tjednoj bazi. ako vam nije teško, da li bi mi onak doslovno, crno na bijelo, napisali kako bi vi organizirali to moje treniranje sad za pocetak
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2013 at 12:22
Originally posted by Kader Kader wrote:

hvala ti mett! strašan si!
ma nije da sad užasno patim zbog šlaufica,ali hocu ih maknuti jer mi smetaju. inace ja dobro to zakamufliram odjecom pa mi ljudi govore da mi uopce ne treba dijeta, ne izgledam baš pretilo. ali ja smatram da moram ojacati muskulaturu i postici neku kondiciju prvenstveno zbog zdravlja, a onda zbog izgleda. inace cu sad kroz zimu svaka sva tjedna biti bolesna, i pokupiti svaku virozu, prehladu, gripu, kao što je bilo prošlih zima kad se nisam kretala. slabo se krecem i zato forsiram toliko taj orbitrek, jer mi je ponekad to jedino kretanje koje cu taj dan napraviti


Sama si navela neke važne vec stvari :) Evo ja nisam stvarno bio bolestan..i malo sam prije mjesec dana imao nadolazecu prehladu..poslao sam poruku Avangarde...evo bez pretjerivanja..kolegica m ej napisala kako i što do ujutro osjecao sam se kao nov :)

Prvesntvno gledaj sebe da..zdravlje..izgeld je više manje bitan..što si manje opterecena njime..i što manje misliš o njemu to ce brže rezultati doci...jer to se gradi malim koracima...za veliki uspjeh...kao nagrada dolazi...uz dobar filing koje provodimo tokom aktivnosti...i hrane koja nam zapravo treba raditi kroz imunološki sustav...

Nemaš se cega stidjeti nikad..ni šlaufica.... Svi smo mi jedna kreacija..svi smo razliciti... :) samo se opusti misli pozitivno...obuci ono što najviše voliš...ne skirvaj se pokaži se u najvecem svjetlu :)

Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2013 at 12:23
pon, sri, pet - vjezbe snage za po kuci- mozes isprobat onaj program 5 kg masti u 5 tjedana https://www.fitness.com.hr/mrsavljenje/savjeti/Izgubite-5kg-masti-u-5-tjedana.aspx
uto, cet- orbitrek ujutro ili navece kad god hoces, kreni s 40 min nekim srednjim intezitetom pa povecavas svaka 2 tj za 5 min recimo (onda ovdje ne radis ovo iz programa 5 kg u 5 tj. taj kardio sto je tamo naveden nego picis po orbitreku u te dane)
sub, ned- odmor+ neka aktivnost tipa setnja, bicikli il sta te vec volja

Edited by avangarde - 18 Listopad 2013 at 12:28
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2013 at 12:25
Ja bih ti napravio tako kao što je Avangarde rekla...2 tjedno orbitreka 3 tjedno snaga :) Svaki drugi dan odmaraj :) Evo za mene idealan pocetak..a sada ti sebi prilagodi kako tebi paše...to je najbitnije da vidiš kako funkcioniraš sa koliko...možda bi ti pasalo nešto drugo...jer ne znamo kako tijelo reagira važno je da se testiraš...da vidiš svoje mogucnosti...da budeš sigurna kako tijelo reagira na nešto... Možda ti tijelo bolje reagira na orbitrek nego na trcanje...ne znamo moraš isprobati :) 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Kader View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kader Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2013 at 12:28
Puno vam hvala!!!!
ok, radit cu tako. izmjerit cu se, pa da vidimo rezultate za dva tjedna, ili kasnije
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2013 at 12:30
Originally posted by Kader Kader wrote:

Puno vam hvala!!!!
ok, radit cu tako. izmjerit cu se, pa da vidimo rezultate za dva tjedna, ili kasnije

Hug Samo ustraj! Biti ce to super :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2013 at 12:30
Originally posted by Kader Kader wrote:

Puno vam hvala!!!!
ok, radit cu tako. izmjerit cu se, pa da vidimo rezultate za dva tjedna, ili kasnije


evo nadodala sam ti link gore pa pogledaj taj trening. Ukoliko ti ne odgovara takav raspored ti si sama rasporedi kad ces imati odmor a kad ces trenirat. Mozes i nakon 3 tj bitno je samo da pratis hranu i trening, da ne ide na slijepo jer onda bi se opet moglo desit da odustanes tj da zapne a mi necemo znati sta ispravljat ako ti ne znas sta si radila
sretno
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2013 at 12:33
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by Kader Kader wrote:

Puno vam hvala!!!!
ok, radit cu tako. izmjerit cu se, pa da vidimo rezultate za dva tjedna, ili kasnije


evo nadodala sam ti link gore pa pogledaj taj trening. Ukoliko ti ne odgovara takav raspored ti si sama rasporedi kad ces imati odmor a kad ces trenirat. Mozes i nakon 3 tj bitno je samo da pratis hranu i trening, da ne ide na slijepo jer onda bi se opet moglo desit da odustanes tj da zapne a mi necemo znati sta ispravljat ako ti ne znas sta si radila
sretno

u 3 strane riješili sve LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Kader View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kader Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2013 at 12:59
a sad na posao!
http://youtu.be/CGyEd0aKWZE
našla sam si pozadinu!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2013 at 13:00
Originally posted by Kader Kader wrote:

a sad na posao!
http://youtu.be/CGyEd0aKWZE
našla sam si pozadinu!

Odlicno uz glazbu je sve lakše i bolje ! Thumbs Up
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Kader View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kader Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2013 at 12:32
[<:o)] dragi moji, sretna sam!!!! nakon nepuna dva tjedna otkako sam vas poslušala, danas sam se mjerila i nemogu vjerovati, vide se prvi pomaci!!!jes! oko 1kg manje, ali ono što je važnije, 3 cm manje u opsegu trbuha. nisam se baš dosta skorigirala što se tice prehrane, tu se još mucim, nisam se ubijala orbitrekom, više se krecem, odem na brzo hodanje kroz šumu s pesekom i vježbam 3put tjedno vježbe snage.i puno bolje se osjecam! znaci, ako se budem potpuno držala programa bit ce rezultata, itekako!zato vam hvala na savjetima!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2013 at 12:34
bravo, bravo samo nastavi tako
cookies are for pussies
Back to Top
vedrana29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedrana29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2013 at 16:59
Kader dobrodošla!
Svima je nama teško skinuti koji cm, ne brini..da smo od onih što imaju dobar metabolizam i genetiku pa "jedu sve a uvijek mršavi", ne bismo ni bili ovdje Big smile Samo polako, zdravo jedi, što više se kreci, i nemoj se mjerit svaki dan, pa ceš vidjeti rezultate za mjesec-dva Smile
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2013 at 08:20
Originally posted by Kader Kader wrote:

[<:o)] dragi moji, sretna sam!!!! nakon nepuna dva tjedna otkako sam vas poslušala, danas sam se mjerila i nemogu vjerovati, vide se prvi pomaci!!!jes! oko 1kg manje, ali ono što je važnije, 3 cm manje u opsegu trbuha. nisam se baš dosta skorigirala što se tice prehrane, tu se još mucim, nisam se ubijala orbitrekom, više se krecem, odem na brzo hodanje kroz šumu s pesekom i vježbam 3put tjedno vježbe snage.i puno bolje se osjecam! znaci, ako se budem potpuno držala programa bit ce rezultata, itekako!zato vam hvala na savjetima!

Clap
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2013 at 14:51
Originally posted by Kader Kader wrote:

[<:o)] dragi moji, sretna sam!!!! nakon nepuna dva tjedna otkako sam vas poslušala, danas sam se mjerila i nemogu vjerovati, vide se prvi pomaci!!!jes! oko 1kg manje, ali ono što je važnije, 3 cm manje u opsegu trbuha. nisam se baš dosta skorigirala što se tice prehrane, tu se još mucim, nisam se ubijala orbitrekom, više se krecem, odem na brzo hodanje kroz šumu s pesekom i vježbam 3put tjedno vježbe snage.i puno bolje se osjecam! znaci, ako se budem potpuno držala programa bit ce rezultata, itekako!zato vam hvala na savjetima!


izvrsno samo tako dalje:))
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2013 at 15:35
Uh, puno vas je, teško je poloviti sve! Big smile


Odlicno Kader Clap Jesi pojacala proteine? Wink Kako jedeš?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.