New Posts New Posts RSS Feed - mkrajaci - moja transformacija
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

mkrajaci - moja transformacija

 Post Reply Post Reply
Author
mkrajaci View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Kolovoz 2013
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mkrajaci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: mkrajaci - moja transformacija
    Posted: 17 Listopad 2013 at 14:56
Pozdrav svima.

Ime mi je Mario i dolazim iz Sesveta. Oženjen i otac troje djece. Nekad sam se amaterski bavio rukometom i kako mi je lijepo u braku nabio sam 30-tak kila viška u 10 godina.

03.08.2013. sam krenuo s Insanity programom. Rezultat prvog i svih ostalih fit testova je prikazan na slici:


U program sam krenuo s 105 kg, znaci u prva dva tjedna je otišlo 4 kile i prezadovoljan sam. Motivacija je da se definitivno dovedem u red jer nisam ni malo mladji iz dana u dan, a glavnija motivacija je da imam prekrasnu obitelj koju nedaj Bože krizne situacije možda treba prenjeti s mjesta A na mjesto B a ja jedva sebe nosim koliko malo kondicije imam. Nije bitan izgled previše vec kondicija i snaga.

Dan mi izgleda ovako:
  • budjenje u 4:50
  • trening 45-60 minuta (Insanity ili p90x ili Turbo jam) Instanity sam u zadnjem tijednu pa vec polako kombiniram razlicite programe da mi nebude dosadno. Moguce da još neki program ubacim u kalendar vježbanja.
  • dorucak: neke pahuljice (whole grain po mogucnosti) sa zobenima s mljekom 2.8 mm
  • tuširanje
  • odlazak vlakom na posao (pješacenje oko 6 km/dnevno)
  • gablec na poslu je neki sendvic od manjeg crnog peciva, salame i sira i još svaka dva sata neka vocka
  • kad se vratim doma jedem što je skuhano ali bez kruha, osim ako nema priloga jedem kruh, puno salate, desert malo slatkog (par napolitanki ili red cokolade, kaj se vec nadje doma)
  • vecera neka vocka ili ako djeci što ostane od vecere
  • spavanje oko 22-23 h
Prvih dva mjeseca sam trenirao 6 dana u tjednu dok sam sad poceo 5 dana u tjednu, subota i nedjelja su za odmor iako je to nemoguca misija uz troje male djece. Nema kod njih odmora.

Na rezultate vježbanja je najviše utjecalo moja aktivnost. U odnosu na prije se povecala za 100%. Malo sam sredio prehranu, ali ne previše.

Trenutne rezultate i slike transformacije cete vidjeti danas i tijekom sutrašnjeg dana.

Samo mogu reci da je glavni cilj izvršen, došao sam u formu, skinuo ponešto kila, obukao i neke stare hlace.

Plan za dalje je sljedeci: Trenutno sam migrirao tri programa u jedan. Volim kad mi drugi govore kaj da radim i štopaju mi vrijeme i pokazuju vježbe i istezanja i sve kaj uz to ide. Ne moram razmišljati vec samo vježbam s guštom. I dalje nastavljam vježbati doma. Nabavio sam gume s ebaya za sicu i to mi je super, mogu ih rastezat do mile volje i ne zauzimaju puno mjesta kao utezi. Tijekom vremena doci ce i definicija mišica sto me veseli jer sam oduvijek htio imati plocice

u kupaoni naravno. Big smile

Ma izgled mi nije bitan, samo ženi moram biti zgodan.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2013 at 15:37
Originally posted by mkrajaci mkrajaci wrote:


Ma izgled mi nije bitan, samo ženi moram biti zgodan.

e ovo me baš nasmijalo
cookies are for pussies
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2013 at 15:57
Pitanje je samo kojoj ženi
Šalim se naravno.
Super ti ide.Cestitam.Samo nemoj stati sad.Održavaj to.
Back to Top
mkrajaci View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Kolovoz 2013
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mkrajaci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2013 at 16:03
HEHE. Naravno samo mojoj i ni jednoj drugoj. Održavanje krece od ponedjeljka.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2013 at 20:00
Dobrodošao! :)  I drago mi je zbog tebe i rezultata :) Samo isprobavaj i dalje pa vidi možda i jednog dana uhvatiš se utega :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2013 at 20:17
bravo svaka cast na rezultatima do sada i želim ti da tako nastaviš i dalje te da održavaš ovo što si do sada postigao:))
I naravno da polako i napreduješ da ostane i dalje zanimljivo
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2013 at 20:24
malo bi samo hranu trebao korigirati jer 4 kg u 2 tj je puno kao i 6 kg u 25 dana..malo jedes vjerovano pa zbog toga to. Misli na misice!
cookies are for pussies
Back to Top
mkrajaci View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Kolovoz 2013
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mkrajaci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2013 at 12:41
Jep poceo sam paziti na hranu kako ste mi vec prije savjetovali što se vidi na kilama u zadnja dva testa, cak se i širina struka nije promjenila i skužio sam zadnji tjedan dana da mi vec polako fali snage u mišicima. Pogotovo kad sam se uhvatio utega (guma za rastezanje) kak veli Meta. No evo slika da podkrijepim svoju pricu i konkretnim podacima.


Najbitnije mi je da sam digao formu. Oko 90% više nego prvog dana, a još bitnije je to da povecanje forme osjecam u stvarnom životu. Ono što je za mene marginalno u ovoj citavoj prici je struk i kile, ali eto nek se zna na struku je otišlo 15 cm i 13 kila na težini. Drago mi je zbog kila jer sad mogu više stvari obuci doma. Istina da sve pleše na meni ali nabavio sam dva nova remena i riješio taj problem. Vjerojatno ce tijekom vremena kile pasti na 90-tak i mislim da mi je to sasvim dovoljno.

Evo i slike kak to izgleda danas:


Naravno špeka još ima, ali mi je drago da je dio špeka sredio insanity i dalje cu ostatak probati pretvoriti u neku finu definiciju mišica kombinaciojom P90x-a, Insanity-a i Turbo Jam-a. Evo to je plan za nastavak i održavanje forme. I dalje cu kontinuirano pratiti formu preko insanity fit testa svakih mjesec dana cisto da znam gdje sam. I slikanje naravno prije svakog fit testa. Big smile

P.S. Jucer pricam s ženom kad je gledala slike i kaže mi da nije mislila da cu uspjeti završiti Insanity s obzirom na moje do prije tri mjeseca potpuno izbjegavanje fizicke aktivnosti. I kaže da je ponosna na moj napredak. Tongue

A ja se sad vec polako osjecam kao Posing pa završavam post. Big smile
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2013 at 12:43
Vidi se super razlika!

Samo pri pazi da ne jedeš pre malo :) Jer brzo gubiš kile.... tako da pazi na unos...dobro je Avagarde primjetila :)

Haha bitno je da je žena zadovoljna :) Thumbs Up


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mkrajaci View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Kolovoz 2013
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mkrajaci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2013 at 12:47
A gle moram sad još vidit barem dva tjedna kak ce se tijelo ponašati kad više nece intenzivno trpiti teror insanitiya. Ali mislim da sam se približio održavanju kilaže i da mi nece biti preveliki problem. Sad samo cekam definiciju mišica kao ti i onda mogu mirno spavati. Smile
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2013 at 12:51
Originally posted by mkrajaci mkrajaci wrote:

A gle moram sad još vidit barem dva tjedna kak ce se tijelo ponašati kad više nece intenzivno trpiti teror insanitiya. Ali mislim da sam se približio održavanju kilaže i da mi nece biti preveliki problem. Sad samo cekam definiciju mišica kao ti i onda mogu mirno spavati. Smile

Ne cekam ja mišicnu definiciju ja sam na masi skroz LOL

Gledaj niej stvar samo omršavti...definirati se..važan je nacin pristup..jer ako previše gubiš kile...tj pre brzo...gubiš i mišiice...a gubljenjem mišica dolazi do usporavanje metabolizma..što ne želiš da te zadesi...malo jace ako povecaš prehranu zadesiti ce te jo-jo efekat što može biti loše...pogotovo ako ne znaš ga nakon loše definicije ga dobro iskoristiti :)

Pazi da ti kile odlaze pola do kile dnevno..prati malo kako jedeš što jedeš...da budeš sigurniji..jer nema rezultata ako ide sve pre brzo :)

U svakom slucaju lijep je napredak vidljiv...ali si mišice poceo gubiti pazi na njih :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.