New Posts New Posts RSS Feed - kalorije
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kalorije

 Post Reply Post Reply
Author
denis View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote denis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: kalorije
    Posted: 17 Ožujak 2008 at 17:32
koliko se pouzdavate u mjerace za kcal na spravama jel vodite dnevnik prehrane i zbrajate kcal a zatim na treningu sve spalite.ja pokuso vodit taj dnevnik al po meni gubitak vremena,kompleksa i zajebavanja 
Back to Top
denis View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote denis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2008 at 17:33
zanima me kaj vi mislite i radite po pitanju toga
 
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2008 at 22:08
Originally posted by denis denis wrote:

koliko se pouzdavate u mjerace za kcal na spravama jel vodite dnevnik prehrane i zbrajate kcal a zatim na treningu sve spalite.ja pokuso vodit taj dnevnik al po meni gubitak vremena,kompleksa i zajebavanja 


Procitao sma negdje davno da ako vodite dnevnik i di zapisujete svaku sitnicu da to utjece na unos hrane,jer samim tim sta zapisujete sto pojedete teze vam pada da ce vam se zalomit neka cokoladica ili nes tako!Jer samim time sto je dnevnik tu vise ce te razmisljat o tome sta jedete nego obicno sto ce rezultirati time da ce te manje pojest nego da ne pisete dnevnik!Ali eto ako ga vec vodis budi uporan i ne daj se!Za to treba imat volje ali nije losa stvar!


mozda ne svacas najbolje ali ispricavam se ak je mozda necitljivo jel sma mrtav umoran!
 

Edited by d3m0n
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Mr.O View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2008 at 17:00
 Vodit dnevnik prehrane i treninga je odlicna stvar. Osim sto stvarno moze pridonijeti tome da odolite nekim napastima kao cokolada, burek, pizza i opcenito sav taj junk food, pomaze u organiziranju prehrane odnosno analizom svakog dana moze se ustvrditi koja nam hrana odgovara, koja nam smeta ili nas deblja, cini gladnima,...ja osobno vodim dnevnik prehrane i treninga,vaganja svaki drugi dan nakon treninga i na kraju tjedna ili mjeseca analiziram kaj je bilo dobro, kaj nije, kakvi su bili rezultati na treningu dal su se poboljsali ili pogorsali ili ostali isti i na taj nacin se izbjegava pretreniranost
Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2008 at 19:51
Svaka ti cast,ja nakon hranjenja( ko da san stoka...hehe) nemam nikakvih ambicija za proucavanje kilaze i nutricionistickih vrijednosti-samo krevetac ili hladovina!  
By:©parogica:)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.