New Posts New Posts RSS Feed - Gubitak motivacije :(
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Gubitak motivacije :(

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Gubitak motivacije :(
    Posted: 11 Listopad 2013 at 16:07
evo danasnjeg jelovnika

D:zobene+banana+jogurt( 9 grama UH)
banana izmedju D i R
R:juha od brokule, 2 bjelanjka i jedan zumanjak, sir mocarela(150 grama)
izmedju: bademi(oko 50 g)
V:planiram losos+salata od paradjza,paprika,avokada

jel ovo ok za dan sa nizim UH? tako negdje oko 80 UH(zobene su oko 23+banana 2*20, jogurt 9, i ova brokula
ne znam jel se racuna)
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2013 at 10:13
mjerim obicno preko fitnesspaypal, idem i od oka cesto jer nekako sam se i ispraksala
znam otprilike koliko ima sta kcal, uh i proteina,
jer ne da mi se non stop po aplikaciji-a i nemam vremena,
radim oko 12 sati dnevno trenutno Cry

ali trudim se Smile

juce sam negdje oko 150 g UH pojela, i lose mi je bilo na crossu,
vidim da ne mogu dat sve od sebe, ali recimo kad ubacim  za rucak rizu
oko 150 grama, i vecera prije treninga integralna tjestenina,
puno mi bolje bude(recimo ne vrti mi se u glavi za vrijeme treninga)
i vidim da imam vise snage.
Poslije treninga uzmem whey.

Pokusacu sa tom vecom dozom jedno 2-3 tjedna da vidim kako se tijelo ponasa.

Hvala za savjete :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2013 at 23:16
naravno ovo sve (p i m) u okviru kcal koje namjeravas unositi. ili probaj 3 dana na low znaci od 80-130 (80 na dane kardia i kad je off, a 130 kad su utezi) i 4. dan punit na 250 g..isprobaj sta ti vise pase. Ja sam ciklirala tako da sam na dane treninga jela 130 g, na dane bez oko 50 g i svaki 4 dan sam jela oko 250 g. Moras vidjet sta ti vise pase. Kako mjeris kcal?

Edited by avangarde - 10 Listopad 2013 at 23:28
cookies are for pussies
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2013 at 23:07
evo ovako, ja bi na dane kardia isla na 140 g, na dane snage (crossfit i utezi) 220 i na dane bez treninga od 80-100 i to UH do rucka
cookies are for pussies
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2013 at 22:58
ok hvala puno :)))))
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2013 at 18:05
plan je u biti dobar, to je kao cikliranje i tempiranje UH. sto se tice gramaze to trebam preracunati, mislim da bi na dane crossa i utega trebas ici bar na 220g. Preracunam pa se javim kasnije
cookies are for pussies
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2013 at 18:01
evo nakon 2 tjedna ne bole me ledja vise trudim se pravilno raditi vjezbe :)

moj problem je uvijek bila mast na trbuhu, razmisljam poceti cikliranje UH.

Mislila sam ovako: radim cross 2 puta tjedno-ponedjeljak i cetvtrtak, +subota tegovi(cucnjevi,sklekovi,trbusnjaci)
te dane unosim oko 200 g UH(imam 75 kilograma), dane kad ne vjezbam svodim UH na minimum,
recimo ujutru za dorucak zobene, ostatak dana zdrave masti povrce i proteini bez UH,
dane kad radim samo cardio( utorak i petak) unosim oko 100 g UH.

Ako mi netko moze reci svoje misljenje da li je ovo ok, bila bih jako zahvalna :)

Embarrassed
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2013 at 12:34
da ima ogledalo, jer je to u teretani i grupni je trening...mislim da je moja greska
sto prilikom cucnja nisam stisnula trbusne,
pokusacu od sutra sa ovim savjetima
hvala :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2013 at 12:05
obje podjednako ojacavaš da ne bi hodala s jednom nogom vecom od druge zato treba raditi osnovne vježbe poput cucnja i DL.Što se tice boli u ledjima dok radiš cucanj- vjerovatno savijaš ledja ako ide preduboko (probaj prvo ici do paralele, a ne u skroz duboki cucanj). Takodjer, stav kod cucnja je jako bitan- noge trebaju biti malo više od širine ramen/kukova prsti blago zarotirani prema van radi bolje stabilizacije i ravnoteže, paziti da koljena ne prelaze razinu prstiju i ponasati se kao da ces sjesti na stolicu koja se nalazi iza tebe (cak možeš i staviti neku nižu stolicu pa ici do 1cm iznad nje). Sto se tice stomaka, stisni trbušni zid koliko god možeš dok radiš cucanj- core je najvažniji stabilizator i centar svega I naravno ako imas ogledalo bilo bi super kad bi se mogla gledati dok radis cucanj
cookies are for pussies
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2013 at 09:54
ekstra :) znaci sljedeci cilj ojacati noge posebno lijevu :)

jedino mi je problem sto osjecam bolove u donjem dijelu ledja kad radim cucnjeve,
tako je bilo prije mjesec, u ponedjeljak cu na trening pa cu vidjeti.
Pojacat cu i trbusnjake vjerovatno bolovima doprinose i slabi abdominalni misici.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2013 at 01:07
Originally posted by motivation_ motivation_ wrote:

ok znaci sve normalno radis, dizes utege i to?

nadam se da ce uskoro bolovi prestati.


ma da, skuzila sam to prije 8 godina kad sam cijele dane vodila aerobic pa mi buknulo i bolilo za poludit.. onda sam 3 mj pauzirala i krenila u teretanu, kad sam ojacala kvadriceps i gluteus bolovi su prestali kod vodjenja aerobica..Sad sam prestala potpuno s takvom vrstom aerobica i samo vježbam u teretani i nemam nikakvih problema, dapace noge su mi najdraži trening jucer sam recimo radila box cucanj s 63kg i bilo je divno a danas je divno mojoj nutarnjoj nozi koja me podsjeca na jucer
cookies are for pussies
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2013 at 20:13
ok znaci sve normalno radis, dizes utege i to?

nadam se da ce uskoro bolovi prestati.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2013 at 16:20
Originally posted by motivation_ motivation_ wrote:

evo danas sam isla doktoru...

noga lijeva je pomjerena oko 2 mm u kuku, zato imam bolove u donjem dijelu ledja.

Rekao mi je da nastavim sa treninzima. Tako sam sretna. Ponedjeljak utezi :)
Pripazicu naravno na tezinu.


hmm, ja imam displaziju kuka lijevog-isto pomaknut kuku u casici tj nije ulego dobro, al meni je to uredeno..isto mi dr rekao da ojacam kvadriceps i zadnju lozu i da ne bi trebalo biti problema..ne bi ni otkrila da nisam silovala tada aerobic
cookies are for pussies
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2013 at 16:02
evo danas sam isla doktoru...

noga lijeva je pomjerena oko 2 mm u kuku, zato imam bolove u donjem dijelu ledja.

Rekao mi je da nastavim sa treninzima. Tako sam sretna. Ponedjeljak utezi :)
Pripazicu naravno na tezinu.
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2013 at 16:00
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

da ali onda to moras peci na ulju da se pohin ispece..radije ti zarolaj tu sunkicu unutra s nekim light sirom u listicima (pola jednog) i s cackalicama zatvori i peci na tefalki bez ulja. super za salatu onda

ne ne ja to pecem u pecnici bez imalo masti :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 22:51
da ali onda to moras peci na ulju da se pohin ispece..radije ti zarolaj tu sunkicu unutra s nekim light sirom u listicima (pola jednog) i s cackalicama zatvori i peci na tefalki bez ulja. super za salatu onda
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.