New Posts New Posts RSS Feed - Zbunjena u gymu :D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zbunjena u gymu :D

 Post Reply Post Reply
Author
BeeBee View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Rujan 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BeeBee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Zbunjena u gymu :D
    Posted: 03 Rujan 2013 at 17:10
Pozdrav svima! :) 
Javljam se ovdje jer trebam pomoc. Dakle, vec par mjeseci idem u teretanu (3xtjedno) i vježbam. Pocela sam zato jer sam se htjela riješiti celulita i nekih par kila viška što mi se zalomilo dok sam ucila za maturu i prijemne :) I sad sam više - manje zadovoljna težinom, uspjela sam srediti prehranu ( na to sam posebno ponosna :D ), nabavila sam si whey, neke vitamine i to za pocetak. Sad mislim da je vrijeme da idem korak unaprijed i nabacim koju kilu kvalitetne mase. Sad imam 50kg i visoka sam 168cm. S obzirom da sam provela jako puno vremena citajuci vaše postove i jelovnike, prehrana mi nije problem ali što se treninga tice, tu sam izgubljena. Obicno radim na spravama 10ak vježbi, 5 serija po 10-12 ponavljanja, cucnjeve s bucicama, razne varijacije trbušnjaka i ubacim si oko 40min kardia na kraju treninga (20min bicikl, 20 orbitrek). Zanima me kakve vježbe su mi najbolje za guzu i noge s obzirom da mi je to najkriticnije, sad mi je i najmanji broj traperica prevelik i baš nisam zadovoljna :( 
Back to Top
Reminiscence View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Reminiscence Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2013 at 17:15
Bok i dobrodošla, na pravom si mjestu. Ja sam samo pocetnica, ali uz savjete onih strucnijih ovdje sigurno ceš postici to što želiš.
I svaka ti cast na sredjivanju prehrane, evo ja se još borim s tim ;)
“I'm selfish,impatient and a little insecure.I make mistakes,I am out of control and at times hard to handle.But if you can't handle me at my worst,then you sure as hell don't deserve me at my best."
Back to Top
BeeBee View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Rujan 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BeeBee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2013 at 17:21
Hvala ti :) Ma mislim da je prehrana najteži dio svega, pokušavala sam ju srediti još od 10.mj prošle godine i tek je sad muka urodila plodom :D
Back to Top
Reminiscence View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Reminiscence Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2013 at 09:01
Bolje ikad nego nikad, ne?
Najvažnije je da imaš jaku volju, onda sve ide. Wink
“I'm selfish,impatient and a little insecure.I make mistakes,I am out of control and at times hard to handle.But if you can't handle me at my worst,then you sure as hell don't deserve me at my best."
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.