New Posts New Posts RSS Feed - Moze li pomoc pri sastavljanju jelovnika?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moze li pomoc pri sastavljanju jelovnika?

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
kemp View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kemp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2008 at 19:32
Hammerstrength, tebi najvise hvala! Ti si mi najvise pomogao. Budem  ja brzo i u teretanu.Ima jedna u nekakvom hotelu. Prazna! Ima vecinu sprava kao i ostale teretane... Samo mi smeta sto nema nekakvog trenera u njoj da mi da program. Da me pravilno nauci neke stvari. Ne bih htio bez programa. Htio bih pravilno nauciti koristiti se spravama. Ono, zelim sve š00%.
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2008 at 18:57

Originally posted by kemp kemp wrote:

Hammerstrength, tebi najvise hvala! Ti si mi najvise pomogao. Budem  ja brzo i u teretanu.Ima jedna u nekakvom hotelu. Prazna! Ima vecinu sprava kao i ostale teretane... Samo mi smeta sto nema nekakvog trenera u njoj da mi da program. Da me pravilno nauci neke stvari. Ne bih htio bez programa. Htio bih pravilno nauciti koristiti se spravama. Ono, zelim sve š00%.
 

Nema problema. Nisam ni ja na pocetku znao dosta toga, pa eto nekako s vremenom naucis, isprobas itd.

A ovo drugo za teretanu, svakako nadji nekog da ti to uzivo pokaze, za pocetak ce ti to biti dovoljno. Neka ti pokaze osnove, kako izvoditi pokret, vjezbe i to je to. Kasnije kad se uhodas, moci ces sam vidjeti kako reagiras na koju vjezbu pa isto tako i sam sebi raditi program sto smatram najboljom opcijom! Dakle, naci neki program koji odgovara TEBI, ne drugima, ne program za pro BB, vec za TEBE. Ovime naravno ne umanjujem vrijednost tvoga programa i vjezbanja vec samo naglasavam da se ne povodis za ultra super cool programima profesionalaca.

Pozdrav!

Back to Top
kemp View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kemp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2008 at 22:54
Zanima me nesto u vezi mlijecne masti. Da li  je ona dobra ili losa za tijelo? Posto sam ja mrsav (š82 cm visok, tezak 76 kg, 29 god) i moj metabolizam je jako brz, meni se preporucje dosta ugljikohidrata i poprilicno (kvalitetnih ) masti. Omjer ugljikohidrata, proteina i masti bi bio 50 % ugljikohidrata, 30 % proteina i 20% masti. Po tim postotcima sam slozio jelovnik koji se poprilicno drzi tih vrijednosti.
Znam da se od masti prerporucuje laneno i maslinovo ulje, ali mene zanimaju mlijecne masti. Jesu li zdrave? Kako djeluju na tijelo?
Back to Top
Nikola View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nikola Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2008 at 23:04
nemoj da jedes zumanca izbaci ih,puna su holesterola 
Slabi ste vi za mene!
Back to Top
kemp View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kemp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2008 at 00:29
Originally posted by Nikola Nikola wrote:

nemoj da jedes zumanca izbaci ih,puna su holesterola 


Znam to, svejedno hvala. Veceras sam smlatio 4 bjelanjka + jedno cijelo jaje za veceru. Poslije toga 250 g posnog sira ( to mi je kasni obrok). što se tice prehrane 90% mi je jasno sto mi je ciniti, ali ima jos nekih nepoznanica.
Te mlijecne masti me muce. što je sa przenjem na malo maslinova ulja? (tipa prodinstas malo cesnjak i luk na maslinovom ulju, pa dodas tunjevinu... Da li je to lose?
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2008 at 20:16
Originally posted by kemp kemp wrote:

Znam to, svejedno hvala. Veceras sam smlatio 4 bjelanjka + jedno cijelo jaje za veceru. Poslije toga 250 g posnog sira ( to mi je kasni obrok). što se tice prehrane 90% mi je jasno sto mi je ciniti, ali ima jos nekih nepoznanica.
Te mlijecne masti me muce. što je sa przenjem na malo maslinova ulja? (tipa prodinstas malo cesnjak i luk na maslinovom ulju, pa dodas tunjevinu... Da li je to lose?


Nije lose.
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2008 at 00:55

 Žumanjak slobodno vise od jednog na dan. Razlog? Zbog odredjenog dijela zasicenih masnoca djeluje povoljno na testosteron.

Mlijecne masti izbjegavaj neovisno o gradji. Racunaj samo kvalitetne masnoce, ali naravno mogu se naci i zasicene masnoce upravo radi gore napisanog.

You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
kemp View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kemp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2008 at 21:19
 Evo da se samo javim i pohvalim. Danas je tocno mjesec dana od kad sam odbacio cigarete, poceo se pravilno hraniti i vjezbati. Rezultat je vec vidljiv. 2 kg sam kvalitetno podignuo masu. Skuzio sam da nisam ekto, a bio sam uvjeren da jesam. Lako manipuliram sa kilogramima. Bar do sada. 23 dana nakon pocetka ove cijele price sam se udebljao 3 kg!!! Nisam mogao povjerovati svojim ocima. Onda sam opet pao š kg i tako. Ja prezadovaljan. Nikakve suplemente za sada ne koristim kao ni glukozu ni nista. Poslije treninga pojedem podosta grozdjica i 5- 6 bjelanjaka i jedno cijelo jaje. Zadnji obrok pojedem posni i tako. Eto, hvala jos jednom svima koji su mi pomogli. Do sada sam prezadovoljan rezultatima, a tek je mjesec dana proslo. Znam da jos ima puuuuno raditi, ali polako.
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2008 at 19:41
  Svaka pohvala! Najljepse je biti zadovoljan vlastitim rezultatima! Kako vec ide ona sablona, drzi se tog puta i samo naprijed kroci!
Samo male napomene; vrlo je vazno odrediti koji si tip gradje kako bi ti bilo lakse ali i imalo svrhe pri odredjivanju prehrane, vjezbi itd. Ono cijelo jaje iza treninga - bolje bez zumanjka; cemu usporavat organizam tim zumanjkom. Grozdjice i bjelanjci svakako ok kao zamjena za whey i glukozu!



You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2008 at 20:50
Originally posted by kemp kemp wrote:

 Evo da se samo javim i pohvalim. Danas je tocno mjesec dana od kad sam odbacio cigarete, poceo se pravilno hraniti i vjezbati. Rezultat je vec vidljiv. 2 kg sam kvalitetno podignuo masu. Skuzio sam da nisam ekto, a bio sam uvjeren da jesam. Lako manipuliram sa kilogramima. Bar do sada. 23 dana nakon pocetka ove cijele price sam se udebljao 3 kg!!! Nisam mogao povjerovati svojim ocima. Onda sam opet pao š kg i tako. Ja prezadovaljan. Nikakve suplemente za sada ne koristim kao ni glukozu ni nista. Poslije treninga pojedem podosta grozdjica i 5- 6 bjelanjaka i jedno cijelo jaje. Zadnji obrok pojedem posni i tako. Eto, hvala jos jednom svima koji su mi pomogli. Do sada sam prezadovoljan rezultatima, a tek je mjesec dana proslo. Znam da jos ima puuuuno raditi, ali polako.



 

Edited by Mr G.
Back to Top
kemp View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kemp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2008 at 20:44
Prosla 2 mjeseca, a ja otisao ukupno 3 kvalitetna kg gore. Jos 4- 5 i ja ostvario svoj cilj. Danas sam se ubio trazeci klupu za vjezbanje. Klupa mora biti sa mogucnoscu podesavanja naslona. Znaci trebala bi mi obicna klupa s koje mogu vjezbati iz lezeceg polozaja i kosog polozaja (pod 45 stupnjeva). Obisao sam Metro, Mercator, Pevec, Emmzettu i nista. Zna li netko ducan u Splitu i okolici koji to prodaje?
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2008 at 02:55
Originally posted by kemp kemp wrote:

Zna li netko ducan u Splitu i okolici koji to prodaje?

Nisam iz tog dijela, ne znam, ali ono sto znam da bi ti bilo isplativije i dosta kvalitetnije kada bi nasao nekoga tko rucno izradjuje takvu opremu i sprave, kaveze, klupice itd.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
kemp View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kemp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2008 at 23:24
Znam za neke likove koji to rade, ali premasno naplacuju. Ta, obicna podesiva klupa kosta, najjeftinija, 2š00 kn. Posto znam variti, mozda je napravim i sam.
Back to Top
kemp View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kemp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2008 at 21:50
 Evo, nakon 3 mjeseca i nešto dana, mogu reci da sam završio prvu etapu svoga cilja!
 Nabacio sam mišicne mase i nešto sitno "nekvalitetne mase", ukupno 6 kg. Ja, prezadovoljan. Sad bih htio stati. Želio bih zadržati ovu masu i to je to. Vrijeme je za definiciju, pa imam par pitanja za vas koji se razumite u ove stvari. "Nogometaški izgled" tijela je taj koji želim postici (premda po mom mišljenju sprinteri imaju najskladnija tijela, ali teško je tako nešto postici), pa mi recite kako do takvog izgleda. Da li je tu crobni trening presudan? Kako sada održavati kilažu? što sada sa prehranom?
Eto, za pocetak toliko. Hvala unaprijed!
Back to Top
eda1980 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Srpanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eda1980 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Srpanj 2008 at 14:15
 dugo sam trazila uspjesnu dijetu, no nikako da nadjem nesto sto bi funkcioniralo i kod mene. znam da ima puno ljudi koji si mogu pomoci sami, ali ima dosta i nas kojima to ne uspjeva. ja sam napokon postigla uspijeh u dijeti, a imala sam visak kilograma jos od djetinjstva. za skinuti kilograme mogu od srca preporuciti jedan program preko interneta koji sam slijedila. tu vas usmjerava psiholog, ona se zove lana engel i jedan nutricionist koji pravi dijetu i sustav vjezbi prilagodjen svakom osobno. nadam se da ce ovo nekima pomoci. puno uspijeha!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.