New Posts New Posts RSS Feed - Vježbe za ramena
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vježbe za ramena

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2014 at 21:38
Ako ju izvodiš prikladnom tehnikom...prikladnom težinom...prikladnim fokusom...ne... i od pregiba sa bučicom se možeš ozlijediti ne ?

Gledaj što da ja snimim video..da me ne poznaješ....uzmem neku vježbu koja mi ne odgovara i snimim video...i govorim kako ne valja...a tebi odgovara ta vježba...i super ti je za rast..znaš manipulirati njome...znaš lijepu tehniku..dali bi je izbacio?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2014 at 02:58
military press jedino i radin za ramena ali niposto sa sipkon iza glave
ja recimo cucanj neradin em neman stalak za uteg em mi se neda leda unistavat drzeci na njima 100tinjak kila noge riesin bulgarianon i to je to
ugl samo osnovne neke vjezbe i radin i malo vijezbi bez puno kompliciranja

Back to Top
treger View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote treger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2014 at 10:51
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Ako ju izvodiš prikladnom tehnikom...prikladnom težinom...prikladnim fokusom...ne... i od pregiba sa bučicom se možeš ozlijediti ne ?

Gledaj što da ja snimim video..da me ne poznaješ....uzmem neku vježbu koja mi ne odgovara i snimim video...i govorim kako ne valja...a tebi odgovara ta vježba...i super ti je za rast..znaš manipulirati njome...znaš lijepu tehniku..dali bi je izbacio?
ma naravno da ne bi....

ali tu se govori o vjezbi za koju kazu da moze doci do ozljede i ako ju pravilno radis.
Back to Top
treger View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote treger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2014 at 10:51
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

military press jedino i radin za ramena ali niposto sa sipkon iza glave
ja recimo cucanj neradin em neman stalak za uteg em mi se neda leda unistavat drzeci na njima 100tinjak kila noge riesin bulgarianon i to je to
ugl samo osnovne neke vjezbe i radin i malo vijezbi bez puno kompliciranja

mi tu ne pricamo o military pressu. wtf?

i grijesis sto ne radis cucanj... ;)
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2014 at 11:38
Pa radi čovjek čučanj...bugarski...a po svom iskustvu znam da bugarski "uništi" noge kompletno puno bolje od zadnjeg sa šipkom...
Back to Top
treger View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote treger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2014 at 11:53
Originally posted by Tancho Tancho wrote:

Pa radi čovjek čučanj...bugarski...a po svom iskustvu znam da bugarski "uništi" noge kompletno puno bolje od zadnjeg sa šipkom...
ma daj molim te. za noge je osnova zadnji cucanj. iz x razloga...


znam da bugarski unisti kvadove, to moze bit druga vjezba ako ostane snaga uopce.

btw. ne cemo ic u off.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.