New Posts New Posts RSS Feed - modelirana warrior
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

modelirana warrior

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2013 at 16:38
bravo mett!
ja sam mislila da ceš se naljutiti na mene!
ti si dobar i drag,i ovaj post gore,mi kaže da si na dobrom putu,jer si spreman prihvatiti kritiku!
bravo,još samo uredi gramatiku,i izbaci ove vražje tockice!!!!!!!!!!
sjedi,5!!!!!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2013 at 16:43
Haha, jao ovisan sam o tome... evo opet Angry

Pa kako bi ikada mogao, znaš i sama koliko smo pricali i sve...i koliko si mi draga :)

Pa ne znam,popravljam gramatiku nije mi ništa podvuceno crvenim :S Neka i to cemo vježbati....neka loša jako navika kada pišem brzinski i previše tockica :P
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Aria View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 00:43
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Ja stvarno moram promjeniti nacin pisanja....Inace ako bi urlao pisao bi sve velikim slovima XD Baba nemoj da mene ti bude žao....možeš i vikati na mene :)) Vidiš da sam ne poslušan i tvrdoglav hihihi

Evo malo ozbiljnije sada...vidim di je greška...i priznajem da sam pogriješio....mislim u postovima porukama...u nekom individualnom razgovoru....kažem osobi slušaj tijelo....a sam sebi uskacem...kako su indeticna postavljena pitanja kako omršaviti kako se udebljati...vjerovatno isto odgovorim....ono što znam....mislim mene je dorucak pospješio....i dao energije..i gdje god da sam citao dorucak dorucak i dorucak....a nisam uzeo to da možda netko stvarno ne može....mislim znam da me je netko pitao isto sa slicnim problemom...u vezi dorucka...i znam da sam mu rekao da ne mora ako ostalo iam regulirano...ne znam što mi je bilo da sam tako napisao dali je u elementu...ako je žao mi je...Nisam ništa loše mislio....Nisam ni mislio da sam trener :) Možda jednoga dana daj Bože...iskustvo je slabo...nije nešto ....slušam svoje tijelo...ali zaboravim da smo drugaciji...Mogu imati znanja iz knjige koliko želim znati tablicu napamet...ako prvo ne naucim razumjeti druge njihove po trebe...pocet cemo od pocetka...imam toliko volje...i toliko ljubavi zato da sam spreman sve uciniti....žao mi je što sam naprovan bio ...možda sada Zbunjena i Aria imate krivu sliku o meni...Gymka i Baba me znaju više.....ali ako ikada trebate išta biti cu tu da vas podržim :)


Nemam krivu sliku, to što malo pišem ne znaci da ne citam.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 13:24
Ma pricali smo to je bitno :) sve 5 Hug
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.