New Posts New Posts RSS Feed - Od teretane do plaže vol.2 (2013)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Od teretane do plaže vol.2 (2013)

 Post Reply Post Reply
Author
keclu View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Studeni 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote keclu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Od teretane do plaže vol.2 (2013)
    Posted: 14 Svibanj 2013 at 13:29
Iako temu otvaram tek na pola puta, ne znam dal se smije... ako ne, neka netko od moderatora prebaci u "slike forumaša" ili neki drugi topic.

Masa, dosta neuspješna. Upala pluca me unazadila 2mj skoro, izgubio sam 8kg te potom vratio 10kg u 30 dana što nije bilo baš najljepše. Slike govore sve... To je bilo sredinom 1 mjeseca kada sam zapoceo laganu dijetu. Ništa drasticno. Krenuo sam s a 92kg



Forma se sada popravlja iz dana u dan i poprilicno sam zadovoljan... Trenutna kilaža je oko 85kg.





mjere na pocetku su bile:

opseg oko guzice: 105cm-> 98
opseg struka: 91cm-> 81
opseg prsa: 115cm-> 113

Najbolji rezultati u teretani:

BP: 125
DL: 240
SQ: 200

Na žalost, više ne radim toliko 3 glavna "lifta" cisto iz razloga što se puno teže oporavljam zbog kardija i deficita u prehrani.
Ali držim intenzitet treninga i na niti jednoj vježbi mi nisu pale radne kilaže. Samo što se držim potisaka bucicama, veslanje šipkom itd...

Zacrtani datum je bio 20.6, ali s obzirom da mi dijeta ide poprilicno glatko mislim da cu možda i produžiti i izvuci maksimum koliko mi tijelo dopušta.

Eto, nadam se da je nekoga motiviralo. U kratkom vremenu možete dosta napraviti ako ste strpljivi, organizirani i disciplinirani.

...prehrana/trening, strucno vodstvo na podrucju Zagreba. ZA informacije, pošaljite PM.
https://www.facebook.com/Nutricionizam.fitness

BLOG: http://nutricionizam-fitness.blogspot.com/
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2013 at 13:35
Svaka cast majstore! :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2013 at 14:24

Nemam te potrebe premještat, apsolutno nikakve :)

Super, nije potrebno puno komentirat, znaš i sam hehe, imaš znanja i volje, kud ceš bolje.....i da, drago mi je da te i tu možemo vidjet ;)

Piši i dalje, ocito možemo dosta naucit od tebe.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2013 at 14:52
Clap
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2013 at 19:07
Što reci nego bravo, bravo
I više nego dobra motivacija
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.