New Posts New Posts RSS Feed - Biti ili ne biti...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Biti ili ne biti...

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2013 at 15:04
ne brini nije komplicirano,brzo se ufuraš.
Ako ti je cilj smršaviti energetske plocice bih i ja izbacila ima puno kalorije, a sve u svemu je bezveze.
Možeš ubaciti posni sir + voce, ili zobene u nekoj kombinaciji.
I ako ti je previše toliko obroka jesti (ne znam cime se baviš, ali ja ni u najljepšim snovima nemam vremena za ovoliko obroka) može smanjiti obroke na dorucak, rucak, veceru i eventualno i medjuobrok izmedju i obrok iza treninga (PWM) u dane kada treniraš.

Uopce ne razumijem što je komplicirano, imaš video za sve vježbe ne moraš uciti imena ili nešto slicno. Pogledaš i pokušaš to ponoviti.

Za koji program si se odlucila?
I da ako želiš smršaviti u ovom drugom jelovniku je maslac od kikirikija to može ali pazi s kolicinama (pogledaj etiketicu s kcal, pa sukladno tome izracunaj koliko ceš pojesti = dodje ti otprilike 1-2 žlicice male)
Back to Top
Blissomnia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blissomnia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2013 at 17:09
Ma gledala sam nabrzaka na poslu i vidjela sve one A1 A2 sifre i nazive vjezbi pa ostadoh zbunjena :) Uglavnom, mislim da cu ici s prvom verzijom treninga, a sto se jelovnika tice, slozit cu si tako. 

Jedino sto me zanima moram li uzimati ove mjerice proteina ili ih mogu zamijeniti necim isto?
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2013 at 17:14
na miru sjedni i procitaj sve je objašnjeno za vježbe:)ništa nije komplicirano i piše kako se što radi.

Umjesto mjerica proteina (whey) može posni sir, jaja, piletina, tuna... uglavnom bilo koji kvalitetni izvor proteina.
Back to Top
Blissomnia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blissomnia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2013 at 17:30
Super. Hvala ti puno! Svima!

Ovo ce mi puno pomoci. Nisam pojma imala odakle poceti. 
U biti su me nabrijale slike ovih transformacija. Kod mene ce to ici laganije, ali pomalo...
Budem krenula u ponedjeljak. Nadam se da cu skupiti snage da se discipliniram jer sam bash problem po tom pitanju...
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2013 at 18:07
OK držimo te za rijec
premda možeš i danas malo pocet ja sam malo nestrpljiva i ne volim ljenobice koji bi sve sutra.

sretno!
Back to Top
Blissomnia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blissomnia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2013 at 18:33
Thnx! 

Ja cak nisam rekla ni sutra...nego u ponedjeljak Big smile Isss...
Ok. Budem i danas. Smijem prije spavanja jer upravo izlazim? Ermm
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2013 at 18:46
dobro ajde može
Back to Top
singer View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote singer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2013 at 13:58
legendooo -- i ti si veslala
Back to Top
Blissomnia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blissomnia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2013 at 09:28
:D Jesam...ali daaavno :)
Back to Top
Blissomnia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blissomnia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2013 at 09:36
Btw, mogu li se postici rezultati vježbanjem,  a da se ne pazi baš na prehranu po preporucenim jelovnicima? Živim u kucanstvu u kojem ja ne brinem o namirnicama i zaista ne mogu izvoljevati sve što mi je potrebno...
Pocela sam zobene ujutro i izbjegavat slatko, ali to je zasad sve...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.