New Posts New Posts RSS Feed - Kako sagorjeti masti, a ne gubiti misicnu masu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako sagorjeti masti, a ne gubiti misicnu masu

 Post Reply Post Reply
Author
Zaba357 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zaba357 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kako sagorjeti masti, a ne gubiti misicnu masu
    Posted: 08 Travanj 2013 at 00:04
Nikada do sada nisam koristila nikakav dodatak prehrani, odnosno treningu, mada sam odlucna da probam, ali cini mi se da je moja situacija jedinstvena, pa ako neko moze da mi pomogne bila bih mu vecno zahvalna. Imam 27 god, treniram 3-4 puta sedmicno (kardio, rad sa tegovima...)+ ples, ponekad tenis. Moja sadasnja kilaza je 63 kg (visoka sam 173) i zaista ne bih da idem dole, jer sam inace bila dosta mrsavija, oko 55kg. Medjutim, moj problem jeste stomacic, odnosno gomilanje sala oko struka. Koliko god trenirala, i kada sam bila mrsava uvek sam imala taj problem, ne mogu da dodjem do zeljenog rezultata. Postoji li proizvod koji moze da resi ovakav problem? Dakle, ne bih zelela ni malo da gubim na misicnoj masi, ni na masi uopste, nego samo da konacno sagorim masti oko struka. Hvala unapred!!! :*
Back to Top
zipoe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zipoe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2013 at 08:25
ni jedan proizvod ne sagorjeva masti sam od sebe..smanji prehranu (unosi dovoljno proteina!) ,probaj umjesto kardio raditi HIIT program https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/HIIT-protokol.aspx savjetujem ti,uzmi si BCAA aminokiseline (konkretno od MVP,BCAA 5000-sadrže dosta BCAA za ne tako visoku cijenu ali su odvratnog okusa stvarno),one ce ti pomoci da ti se mišicno tkivo ne razgradi
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2013 at 09:05
ali ne postoji gubitak kila bez gubitka misicne mase. barem minimalnu. ali to nije neki problem. uz pravilnu prehranu i trening taj gubitak misica nadoknadis kada ponovo odes u suficit kcal.
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2013 at 10:07
pozz!
ja imam isti problem,još uvijek skidam mast sa trbuha,i pokušavam na ostalim mjestima nabiti malo mišica.
ugl,kod mene pali,puno manje UH,i puno više proteina.
vježbam sa utezima tj,sa opterecenjem i to tako da dižem težinu konstantno.
uzimam momentalno ovo,,https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/proteini/Pro-Whey-3G.aspx, a ,pila sam i gold whey,ali mi nije baš odgovarao. ovaj mi je super.
ugl,zadovoljna sam s napretkom,takodjer vježbam po extremovim vježbama,i kombiniram i druge,npr body rock, i ništa bez cucnjeva,sklekova i zgibova,to mi je osnovno u svakom treningu.
i naravno sve sa najmanje 20kg,za sada.
probaj,eksperimentiraj,sretno!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.