New Posts New Posts RSS Feed - Dnevni jelovnik ???
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dnevni jelovnik ???

 Post Reply Post Reply
Author
fpotter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 76
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fpotter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Dnevni jelovnik ???
    Posted: 08 Ožujak 2013 at 19:03
pozz
Treniram vec neko vrijeme, prije sam jeo što mi god padne pod ruku i nisam bas pazio
pa sam skuzio da prehrana ima vazan dio sto se tice mojih ciljeva - a zasada je to mišicna masa.
Poceo sam brojat kalorije jer želim dobiti na mišicnoj masi koja je u zadnje vrijeme stalno na
"slabih" 60 kg, a inace sam visok 175.
Sastavio sam primjer svog jelovnika pa me zanima jesam li na pravom putu i treba li napraviti neakve preinake.

evo primjera za danas
dorucak: zobene, banana, jogurt
medjuobrok: 2 kriške raženog(integralni) kruha, 100g pilecih prsa(salama)
rucak: 250g pilecih prsa i tjestenina
medjuobrok:1 kriška raženog(integralni) kruha 100g posnog, banana
vecera: tjestenina + tunjevina(konzerva) i 100g pilecih prsa

I da, nastojim podijeliti jelovnik na što više obroka kako bih bio sit, medjutim u zadnje vrijeme stalno
osjecam glad, a jedem svakih 4 sata otprilike pa mi je to malo cudno.


Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2013 at 19:12
koliko zobenih ujutro? važno je da se ujutro dobro najedeš...dobro se najesti! nekada nisi gladan..zato što si zbilja gladan...nego iz dosade..ili ko zna cega...pa ljudi najcešce fantaziraju onda grickaju junk food...cokoladice gluposti....ili bi ti to moglo biti...ako dovoljno tekucine u sebe ne spremaš...pij cesto..što više tekucine...motiviraj se s necime...najedi se pošteno! pogotovo za dorucak i vidit ces da ce nestati!
Back to Top
fpotter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 76
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fpotter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2013 at 19:46
pa pojedem nekih 60-70g zobenih,
a iz dosade ne jedem tako da ...nezzz
ali sto se tekucine tice nju bih trebao povecati
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2013 at 21:07
Nije ti baš problem jesti više puta pošto želiš nabit masu, možeš jest i 100 puta dnevno samo da ti obroci imaju smisla..Ja isto jedem 5-6 puta dnevno, i to svakih 2 sata kad sam doma, a vecinu vremena nisam pa si onda samo 1 obrok mogu priuštit.
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2013 at 21:07
xD ja pojedem oko 160,170 , a ponekad posjetim i 200 xD
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2013 at 17:04
ja ispod 200g se ne sputšam :D prija jednostavno :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.