New Posts New Posts RSS Feed - Premišicavost - help!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Premišicavost - help!

 Post Reply Post Reply
Author
hartera View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hartera Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Premišicavost - help!
    Posted: 21 Veljaca 2013 at 12:32
Pozdrav!

Imam 23 godine i cijeli život sam se bavila sportom (najviše sam se zadržala na tenisu koji mi je i danas velika velika ljubav).Prije godinu dana pocela sam trenirati pole dance u koji sam se instantno zaljubila (NE S-faktor, razlika je velika!) i u tih godinu dana "nabila" sam mišice i ogromnu snagu. Inace gradjena tako da sam u struku uska i lako dobijem plocice, a noge su mi malo jace. I zato vam se i obracam. Noge su mi postale pre mišicave što me zaista živcira. Cry Što mogu napraviti da mi snaga i mišici ostanu, ali da se ipak malo smanje? Što se tice prehrane, vegetarijanka sam (ali jedem i ribu i sve mlijecne proizvode), pazim što jedem (dakle grickalice, cipsevi i sl. je sve out), ne pijem i jedem 3 obroka dnevno (uz medjuobroke - raznorazne voce).

Toliko od mene, vi ste na redu Wink
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 12:38
Picture or it didnt happen :)

Odi na dijetu i smršavi.. Mada iskreno mislim da nisi "prenabildana" al ako nisi zadovoljna sa tim, ja ništa ne mogu



Edited by XQ - 21 Veljaca 2013 at 12:49
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 12:53
Originally posted by XQ XQ wrote:

Picture or it didnt happen :)




hehehehe slažem se :)
Nisi sigurno premišicava. Cure koje se bave bodybuldingom inaju ogromnih problema da uopce metnu na sebe misicnu masu , a rade iskljucivo hipertrofijske treninge, tak da se vjerovatno radi o tvojoj percepciji tvojih nogu, no i to je problem ako ti smeta.
Posalji slike da vidimo o cemu se radi........
Koliko zgibova, sklekova (muskih)mozes napraviti ,cisto da dobijemo okvirno pojam o snazi?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 12:59
Ma dobro nam dosla :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 13:18
its all in your head.. nisi sigurno "premišicava"
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 13:49
imas dvije opcije . ili ih zamasti ili ih smanji . smanjit ces ih kortizolom :) jedi ko pticica radi duge cardio treninge po mogucnosti bez obroka blizu i tAko. u biti kontra bb
U mirin brah?
Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 16:29
ima odlicna stranica s koje ja skidam vježbe, žena je takodjer imala mišicavije noge i htjela ih smanjiti i ima nekoliko leg slimming rutina: http://www.lovingfit.com/ potraži si, vježbe su bodyweight, noge bole 2 dana poslije. ;)
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
hartera View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hartera Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 22:20
dobro, sigurno nisam kao tete bodybuilderice, ali stvarno su mi se noge sjacale i omišicavile i to me živcira i zato sam tražila savjet. Smile
što se tice snage, ne znam za sklekove i zgibove. zadnji put kad sam ih radila na ljeeto mogla sam cca 20ak jednih i drugih. snagu više manje mjesrim u tome koliko dugo sam na šipci, radim elemente bez da taknem pod, a tako mogu izdržati 2 minute (dakle uz konstantno mjenjanje elemenata, dizanja itd.) Tongue

iii, pitanje za sebastiana96: šta misliš pod "zamastiti" i "smanjiti"? i šta je kortizol? shame on me, ali to ti je meni kao da mi pricaš kineski. Wink

Jean, hvala na stranici, pogledat cu. Smile

Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 22:26
ukratko, ako nemaš energije iz hrane, a imaš nekakvu prolongiranu aktivnost, tijelo ce pomocu kortizola razbijati mišice i stvarati energiju
U mirin brah?
Back to Top
hartera View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hartera Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2013 at 09:33
tnx :)
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2013 at 09:56
samo, problem kortizola je sto ne djeluje ciljano na neku misicnu skupinu nego na cijelo tijelo...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.