New Posts New Posts RSS Feed - moj pokusaj :D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

moj pokusaj :D

 Post Reply Post Reply
Author
Adna View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2013
Location: Sarajevo
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Adna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: moj pokusaj :D
    Posted: 18 Veljaca 2013 at 19:39
Pozz drustvo!

Imam 23 godine, 76 kg na visinu od 168cm. (katastrofaaa)....prvi cilj mi je docu na 66 kg.
Mjere: struk-82cm ;kukovi:102cm ; grudi bez grudnjaka:98cm

Pocela sam sa nekom mojom verzijom dijete koja podrazumjeva da sam na dijeti kad mi se da kad mi se bas i neda malo zabrljam i to radim ovako....
Jedem: jaja, hrenovke, narezak i opcenito sve mesne proizvode, svo voce osim banana i svo voce osim mahunarki.
Ne jedem:hljeb, slatko, mahunarke, ne pijem sokove kupovne...
Brljam odprilike ovako: kad mi se jede slatko ja pojedem malu kandit cokoladu, kad mi se pije sok popijem pola case i odprilike sebi svaka 2-3 dana dam mali odusak ali bas mali...
Za 20 dana sam slinula 2.8kg (sa 78.8kg dosla na 76 kg radila sam vaganje u apoteci kad sam pocela i juce pa pise i da je otislo 1.2kg masti sad koliko je to tacno ne znam)
Posto se nikad nisam bavila nekom aktivnoscu pocela sam sa 30day shred presla na level 3 trenutno...

Moj krejnji cilj je stici na nekih 55kg do septembra kada trebam magistrirati....
Molim vas savjetujte me i kritikujte ja moram uspjeti u svojoj namjeri necu da budem magistrica prasica.


p.s nadam se da ne smeta sto sam i Sa (BiH)




Edited by Adna - 18 Veljaca 2013 at 19:40
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 20:36
Dobrodošla!

Prvo i osnovno...izbaci to zlo od hrenovki i mesnih narezaka! 

Neka ti se prehrana bazira na piletini,puretini,ribi,sve vrste povrca (pa i kuhani krumpir), nešto voca (oprezno sa bananama), posni sir, jaja, za dorucak može i zobene, integralni kruh... isto tako, bijelo brašno izbaci, tjestenina neka bude integralna, riža isto integralna... itd.

"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 21:35
Slažem se sa Slavonkom.
Ja bi na recimo uvijek prije izabrala banane i mahunarke , nego te hrenovke, nareske i slicne preradjevine
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2013 at 22:20
Adna, dobrodosla!

Isprobaj jelovnik koji je napisala Katarina i koji smo nedavno objavili:
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.