New Posts New Posts RSS Feed - promjena pod HITNO
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

promjena pod HITNO

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
natašanatali View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote natašanatali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 15:32
hvala bebolina i jean na konkretnim savjetima
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 20:10
Ja zobene uzimam u konzumu , imaš neke njemacke po 5-6 kuna su ti, mrvljene lagane za jest i fine, jedem ih 2 put dnevno i fkt su super, a konzumiram ih vec dugo vremena.
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 20:23
Zobene kupim gdje stignem...imaš ih u svakoj trgovini s namirnicama!
Meni su na pocetku bile grozne dok nisam skužila s cime ih jesti. Nikad ih nemoj natopljavati vodom jer ce biti bljak!!
Ja u blender stavim zobene, lanenene, posni, jednu vocku + steviju, smiksam dodam vode da bude tekuce, mmmmmmmmm!!!
Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 10:34
ma kupi bilodi. ne moraš kupovati eko nešto ovo-ono, kupi obicne, u konzumu kako je rekao XQ. sad su u konzumu na akciji, po 5kn, baš su mi roditelji ovaj tjedan napunili zalihe. :D ja ih meljem i koristim ko brašno za kolace, palacinke itd.
navikneš se postepeno jesti ih s vodom, ali za pocetak jedi s mlijekom ili jogurtom itd.. al opet ne pretjerivati, mislim da ti je 50ak grama dosta za dorucak (to ti je otprilike 5 velikih ravnih žlica zobenih, ili npr. 3 vrhom pune žlice). Fino je kad ne staviš previše mlijeka, nego onak, da ih pokrije, staviš u mikrovalnu na npr. 450W 3minute, ispadne ti fiina kašica u koju staviš žlicicu meda i malo cimeta. ;)
samo što prije pocni hodati i pravilno jesti, nemoj sad cekati, razmišljati, odugovlaciti! što prije kreneš, bliže si na cilju. :)
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
natašanatali View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote natašanatali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 13:35
Hvala Vam XQ, bebolina i Jean popodne krecem po zobene ,a navece hodanje necu cekat javim se kako mi ide
Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 15:49
drž' se i ne odustaj ;)
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.