New Posts New Posts RSS Feed - Mislim da je ovo TAJ put
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mislim da je ovo TAJ put

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 21:31
cardio ne bi trebao ici na pocetku, nego samo lagano zagrijavanje.

" Poceti anaerobni trening, s prethodno
smanjenim nivoom glikogena (putem
aerobnog treninga), nije poželjno.
S druge strane, odradi li se prethodno
anaerobni trening, zalihe glikogena ce se
znatno smanjiti, na što ce tijelo reagirati
štednjom glikogena za vrijeme aerobnog
treninga (koji se izvodi nakon anaerobnog)
Tako ce, za vrijeme aerobnog treninga,
postotak energije dobiven iz potkožnog
masnog tkiva biti veci, ako mu je prethodio
anaerobni trening."
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 21:34
Nisam to znala Confused
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 21:42
ako se npr. odvoje treninzi... npr. cardio ujutro, a trening sa utezima poslijepodne..onda je to ok.. ali ako su u isto vrijeme ide zagrijavanje/trening sa utezima/cardio..
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 22:09
Onda cu se pobrinut oko toga, hvala! Thumbs Up
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
opeliac View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opeliac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 21:08
Evo me ponovo nakon nekog vremena. Bila sam na putu, ishrana loša, aktivnost loša. Tako mi je krivo, ali šta je tu je...

Jelovnik za danas:

D: zobene sa mlijekom
U: malo mladog sira, i kuvanog krompira
R: 3 šnicle seitana, krompir, povrce, kisele paprike, kolac, zeleni caj
U: kapucino sa mlijekom
V: šnicla seitana, pola krompira, malo mladog sira, par zalogaja ribe

Kolac nije neki težak, od jabuka, mrkve, griza i malo šecera, nema brašna. Ovih dana krecem u teretanu. 
Back to Top
opeliac View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opeliac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 21:25
Jelovnik za danas:
 
D: zobene sa mlijekom
R: 3 šnicle seitana, šampinjoni, kriška raženog crnog hljeba, zelena salata, svježa mrkva
V: 400ml zelenog caja, kuvano jaje, mladi sir
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 21:28
Cini mi se da je to premalooooo...opet slabo jedeš... Tongue
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
opeliac View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opeliac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 21:35
Paaa, ustala sam kasno Embarrassed Dorucak bio oko 14h, rucak oko 17:30h, i vecera 21:20h. Za rucak sam se baš najela, tako da nije bilo šanse za užinom. A ovaj prošli jelovnik koji sam napisala, jel i to malo ili je ok? :)

Edited by opeliac - 20 Veljaca 2013 at 21:36
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 22:37
Nigdje nisi stavila nikakve kolicine, koliko je ovih zobenih sa mlijekom? Što je to malo mladog sira? Ti si inace vegetarijanka?
Back to Top
opeliac View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opeliac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 23:10
Zobenih pet ravnih supenih kašika. Malo mladog sira je onako par kašicica, par zalogaja, a ovo veceras oko 100g otprilike, ne mogu da stvorim naviku da pamtim ili mjerim koliko sam pojela, ja to onako jedem koliko mogu... Da, vegetarijanka sam
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.