New Posts New Posts RSS Feed - Mršavljenje i definicija??? Pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mršavljenje i definicija??? Pomoc

 Post Reply Post Reply
Author
Imhoteph View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Imhoteph Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Mršavljenje i definicija??? Pomoc
    Posted: 27 Sijecanj 2013 at 21:30
Pozdrav dobri ljudi
E ovako, molio bih vas za pomoc
Imam 31 godinu, visok sam 186 i imam 93 kg
Plan mi je smršaviti, nabiti kondiciju i izdefinirati se. Plan mi je svako jutro prije posla otici trcati nekih pola sata,a nakon posla vježbati kod kuce s utezima. Tu vas molim da mi date savjet oko plana vježbanja, jer sam da budem iskren jednostavno se izgubio u masi clanaka, videa, programa vježbanja. Pa ako ima koja dobra dušica da mi da savjet,gdje da pocnem i koji bi mi program vježbanja preporucio.
Hvala unaprijed Smile
Back to Top
zipoe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zipoe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2013 at 22:08

pozdrav dobri covjece!

moj ti je savjet HIIT program 'umjesto' samog trcanja ujutro. Tu ti sve piše https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/HIIT-protokol.aspx

sredi si prehranu,treniraj pravilno i to je to :)

Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2013 at 22:09
Nemoj samo zaboraviti prehranu , http://fitnessangels.net/hr/index.php imaš puno toga o treningu na ovoj stranici
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.