New Posts New Posts RSS Feed - Vrijeme za promjene!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vrijeme za promjene!

 Post Reply Post Reply
Author
stoja21 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote stoja21 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vrijeme za promjene!
    Posted: 05 Sijecanj 2013 at 19:47
Pozdrav svima :) Da se prvo predstavim..Zovem se Marija,zivim u Bosni,studentica sam.Imam 21 godinu,visoka sam 170cm,a teška 69,4(da zaokruzimo na 70kg).

Do prije 4 godine imala sam 59-60kg,a sad 10kg više.Da sam se necime bavila,ne mogu reci da nisam,jer sam u srednjoj školi trenirala odbojku,no nakon završetka srednje,zapustila sam se.Znala sam kod kuce baviti se svakavim vježbama,ali brzo bih odustajala.Prehrana mi se uvijek bazirala na brzoj hrani..nikada nisam jela redovno i uvijek sam preskakala obroke,misleci da ce mi to bar malo pomoci da smršavim.Razlog zašto sam se sada trgla jest što osjecam da teško dišem,da sam bez energije a i da skinem višak sala..Želim svoje zdravlje vratiti na bolje,želim se osjecati bolje.

Prehrana mi u zadnjih dva tjedna izgleda ovako: D 9.00- zobene sa jogurtom 0,5%mm,R 12.00-neko kuhanje bez zaprške i salatica ili piletina i integralna tjestenina i salata,14.00 trening koji sam sam sama pokušavala prilagoditi sebi kombinirajuci sa foruma,MO 16.00 2 cijela kuhana jaja i parce kruha,V 21.00 caša jogurta.

Vjerujem da bi se tu moglo dodati što šta ili izbaciti,pa komentirajte,pomozite.Ovaj put sam ustrajna da sebe dovedem u red.
Back to Top
domodossola View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote domodossola Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2013 at 23:46
Samo probaj uvesti zdrave navike u ishranu i vježbanje, tako da se osjecaš  dobro, kile na kraju krajeva i nisu neko mjerilo. Mjeri obim struka i bokova, pa gledaj kako se to krece kroz vrijeme. I sa 65 mogla bi odlicno izgledat, i odlicno se osjecat ;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.