New Posts New Posts RSS Feed - Les Mills
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Les Mills

 Post Reply Post Reply
Author
Hopsy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hopsy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Les Mills
    Posted: 14 Studeni 2012 at 11:40
vidjela sam reklamu za mofit da su tamo poceli sa treninzima les millsa , jel neko probao , neka velika razlika izmedu ostalih aerobnih trennga i da li se uopce isplati?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Studeni 2012 at 12:07
Pozdrav,
body pump je u pravilu anaerobni a ne aerobni trening. Radi se full body i ovakav trening jaca kompletnu muskulaturu tijela te pomaze ubrzavanju metabolizma a time i sagorjevanjem masnoca. Princip je 10 pjesama- svaka pjesma obraduje jednu misicnu skupinu ( izmjenjuju se veca pa manja skupina). Svakako bi preporucila za probati jer je po mom misljenju ovo jedini grupni trening koji u moze djelomicno zamjeniti trening u teretani
pozz
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2013 at 09:42
Originally posted by Hopsy Hopsy wrote:

vidjela sam reklamu za mofit da su tamo poceli sa treninzima les millsa , jel neko probao , neka velika razlika izmedu ostalih aerobnih trennga i da li se uopce isplati?

Hopsy, jesi isprobala ovo?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Hopsy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hopsy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2013 at 11:40
jesam ima 4 vrste treninga

body combat - aerobic koji ukljucuje borilacke vjestine slicno tae -bo -u , zgodno ali nakon mjesec dana dosadi , modul se mijenja svaka 3 mjeseca

body pump - super ideja dizanje utega u grupi pod vodstvom trenera

body balance - slicno jogi i pilatesu , isto je ok

body atack - naletjela na tako losu trenericu da pobjegla nakon 2 sataShocked
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2013 at 00:15
Jesi li i dalje aktivna u Les Millsu ili si promijenila program?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
xh0Na View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote xh0Na Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 14:07
ok ja cu pokušati ovo šta ti saying.and morate pridružiti Jim Sada dolaze ovih danaOuch
"ONe Day I will be Part of your World.")
Back to Top
fit93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fit93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2013 at 13:09
Evo ja imam na cekanju nakon Insanity-a Les mills combat, moglo bi bit interesantno s obzirom da mi paše ovaj borilacki stil.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.