New Posts New Posts RSS Feed - Let the games begin vol.2
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Let the games begin vol.2

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2012 at 12:53
tnx Nicky Wink

ma znam to za bucice, ionak te vježbe radim doma s gumom jer nemam bucice osim onih od kilu kaj sam nosila na aerobik LOL a te sam samo u tu svrhu koristila, i promise LOL 

hm, vidjet cu to za teretanu, trenutno mi dolazi u slijedecih mjesec dana ludnica na faksu, prakticki od 8-8 cu biti u labosima Confused probat cu nekaj smislit, i skombinirat, za sad cu se još koji tjedan ovak snalazit, a onda nekako to bolje posložit kad vidim kolko ce mi to vremena oduzimat (mislim na faks, pisanje priprema, ucenja za labose i to sve LOL

hvala na savjetima Wink

al od plivanja ne odustajem Tongue
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2012 at 13:57
Napravi plan kako ti najviše odgovara, plivaj ali samo nemoj odustati

Sretno
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2012 at 15:05
Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

Napravi plan kako ti najviše odgovara, plivaj ali samo nemoj odustati

Sretno

hvala, ma necu odustat, sad kad sam vec tolko napravila i tolko truda ulažem.. a uz to sam se jako navukla na vježbanje i osjecam se bolje, ispunjenije kad uspješno sve odradim Wink
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2012 at 10:46
to je to, jucer sam se napucala nutelle i pojela cijelu milku.. misla sam da ce mi pozlit od slatkoga, al sad mi se bar zgadilo za iducih par mjeseci LOL
malo zabušavam s vježbanjem i to me frustrira, al vratit cu se na pravi put, sad je bilo malog posustajanja, na svakom putu ga ima, ništa idem dalje sad ispravno Smile
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2012 at 20:45
evo i mene nakon višetjednog zabušavanja... na vagi nisam bila preko 3 tjedna, možda i više, al po hlacama osjecam da je isto.. dobro da nejde  natrag u širinu...

danas je pao prvi trening plivanja nakon duljeg vremena i opet pazim kaj papam, vidjet cemo kroz mjesec dana rezultate...
plan mi je 3 puta tjedno plivanje, i cim više hodanja, pošto sam u zagrebu, da se ne švercam po tramvaju fino sve pješke obavljam LOL 

dakle otplivah danas 1250 metara za nekih 45-50 minuta, znam da je to slabo, al nisam htjela forsirat jer su me ledja ukocila i koljeno malo zahebava zadnjih tjedan dan, pa mi je cilj tomalo prvo razgibat i onda povecavat kilometražu dok ne dodjem do 2 km za sat vremena, tad cu biti happy LOL

This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2012 at 20:50
Ma ajde, samo polako. :)

Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2012 at 17:26
ma znam, al ponekad me primi frustracija baš Cry 
sad idem opet sve malo posložit, al nikako da ulovim neku konstantu.. 
u glavi kad ja zamislim super zvuciLOL
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2013 at 09:55
Wow, stvarno lijepa promjena se vidi. Svaka cast! :)
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2013 at 20:57
fala :)

evo ja nastavljam sa svojim programom, samo da par rijeci napišem...
i dalje sam na plivanju intenzivno, došla do 2km za sat vremena, kondicija se poboljšava..
jedva cekam proljece da pocnem i trcat uz sve to...

na kilama sam ista, 65 vec neko vrijeme, dobro se osjecam, 
sad malo ispitna groznica, al poslije njih cu opet malo poslagat prehranu i dotjerat se do 60 kg... 
to mi je nekako i cilj...
promjena ima na tijelu, primijetila sam da mi se ledja i ruke formiraju, kak ste mi savjetovali da to popravim i tak... nabacim slikice koji puta, kad nadjem vremena i skinem još koje kilo...

pozzek svima Wink
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
amy23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Location: RI
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amy23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 21:08
super promjena :) sretnoo :D najbitnije je kako se osijecaš :)
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 21:31
samo udaraj :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.