New Posts New Posts RSS Feed - Bol u tetivi bicepsa.
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bol u tetivi bicepsa.

 Post Reply Post Reply
Author
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bol u tetivi bicepsa.
    Posted: 21 Listopad 2012 at 16:36
Bol se prvi put pojavila kada sam sa jaranom obaro ruke i drzali smo se ono 2 min jako te mi se taj dio upalio, to nije klasicna upala misica nego bol koji je konstantan toliko jak da ruku nisam mogao podici pola sata, ono "kao da nije moja".

Dobro bol je prosla nakon nekih 1 h, nakon 2 - 3 dana radio sam neke zgibove kojim sam valjda pogodio biceps i opet isti bol. Rekoh sebi da pauziram sedam dana mozda se sta ostetilo pa da se regenerise. Radio sam neke sklekove prije 5 dana i opet ista bol. Danas sam krenuo u teretanu da odradim trening i nakon treceg dizanja opet ta bol. To nije bol u bicepsu vec u predjelu malo iznad lakta i toliko je jaka da ruku ne mogu da pomjerim. Da li se nekada ovo nekad nekom desavalo i sta da radim? Jer sam mislio proci ce ali i nakon 2 sedmice bol je opet tu. Bilo koja fizicka aktivnost koja ukljucuje biceps pa cak i obicno trcanje bol se pojavi.

Bol je otprilike u ovom dijelu:


Link slika

Edited by diinnoo - 21 Listopad 2012 at 16:59
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 16:45
ja sam imao slicne boli i to dva puta u podlaktici i ramenu, nisam se previse zamaro odkud bol. nije me bolilo tolko da nemogu vjezbat ali je bolilo za vrijeme treninga a ponekad i onako navecer. nakraju je doslo kak je proslo tak da nemam neki savjet osim da sam ja slicne stvari sve prezivio i nekako imao u glavi da moram proc kroz to a ne pauzirat. ne znam mozda neko ima neki bolji savjet meni je ovo djelovalo i sve je bilo ok
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 20:42
i meni se to javilo kad sam kupio bugarsku torbu i opteretio ruke malo jace i kako je došlo tako je i prošlo, predlažem dobro zagrijavanje i razgibavanje i ne bi trebalo smetat
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 21:25
i istezanje na kraju barem 15 min. Kad istežeš drži barem 10-15 sekundi. pozz
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.