New Posts New Posts RSS Feed - Sad više nema natrag! :D -Rummi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sad više nema natrag! :D -Rummi

 Post Reply Post Reply
Author
Rummi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Listopad 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rummi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Sad više nema natrag! :D -Rummi
    Posted: 13 Listopad 2012 at 00:48

Pozdrav svima! 

U predstavljanju sam vec rekla da sam kilažu dovela u red tokom zadnje dvije godine. Sada konacno kada se piknem u trbuh osjecam da ispod futra postoji nešto što bi se moglo nazvati mišicima (godinama sam bila uvjerena da sam genetska anomalija, rodjena bez abdominalnih mišica). No sada znam da su tu, i treba još malo truda i puno znoja da dodju na vidjelo! Big smile

Moj problem je što zapocnem neki trening i onda zaboravim na njega... tako u beskraj. Zato i jesam tu. Nadam se da ce me javno objavljivanje mog nauma konacno držat u redu. 

Zee PLAN:

Ok, moram biti iskrena, ova ideja me je ranije ovog dana lupila u glavu i evo me ovdje, tako da nemam još suvisli plan niti uopce razradjenu ideju kako pristupit ovome LOL glavnom želje su mi jednostavne, pošto je priroda odlucila biti štedljiva u davanju meni oblina mislila sam dva do tri puta tjedno nabacit vježbe snage pogotovo za donji dio. Možda jednom tjedno cardio. I yoga svaki dan. Definitivno prihvacam ideje! Big smile 

Što se tice prehrane nisam imala namjeru pisati o tome ali ako je "must" objavit cu i to.

Info trenutnog stanja:

mjere: struk - 68cm

bedra - 95,5 cm 

ruke - 25cm 

prsa - 87cm

težina - 60 kg 

visina - 178 cm




Edited by Rummi - 15 Listopad 2012 at 12:35
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2012 at 09:52
Originally posted by Rummi Rummi wrote:

Sada konacno kada se piknem u trbuh osjecam da ispod futra postoji nešto što bi se moglo nazvati mišicima (godinama sam bila uvjerena da sam genetska anomalija, rodjena bez abdominalnih mišica). No sada znam da su tu


Baš si me nasmijala ovime! U pozitivnom smislu, naravno!

Sada je važno da udariš dobar trening, ciljano, s opterecenjem i rezultati nece izostati. Naravno, ubaciti dovoljno proteina u prehranu, dobro pripremiti sve i nikako zaboraviti na obrok nakon treninga koji je neizostavan.

LiveStrong
Back to Top
Rummi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Listopad 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rummi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2012 at 15:42

Uf ovo radjenje plana je kompliciranije nego što sam mislila. LOL

Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2012 at 19:28
Imaš sve na mom sajtu, samo detaljno sve procitaj. Trening, prehrana i sve šta ti treba. Pozz
Back to Top
Rummi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Listopad 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rummi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2012 at 19:52

Originally posted by extremefit extremefit wrote:

Imaš sve na mom sajtu, samo detaljno sve procitaj. Trening, prehrana i sve šta ti treba. Pozz


Ne znam jel moj kompjuter ponorio ili šta ali nemogu otvoriti sadržaj, sekcije "workout" a na "get started" videi mi se ne otvaraju. Ouch

(lijepa stranica by the way)

Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2012 at 20:15
Sve radi besprijekorno, možda ti je do postavki ili browsera. Probaj sa google chromom. U gornjem kutu imaš hrv zastavicu pa na nju klikni. Zapocnite ti se otvara prvo objašnjenje onda moraš stisnut 1. tjedan da ti se otvore videi. Procitaj linkove Vizija i Cpp da skužiš sve. Pozz
Back to Top
Rummi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Listopad 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rummi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2012 at 21:26

Imao si pravo radi na Chrome-u , Opera zeza. 

Odlicno! Prihvacam! Big smile

Samo imam jedno pitanje iz sekcije "treninzi" biram set vježbi koji mi se prohtije za odredjeni dan ili ima neki sistem? ..ako je negdje pisalo cini se da mi je promaklo. 


(Opaska lijepa stranica, mislila sam da stvarno izgleda lijepo nije bio cinizam u pitanju) 

Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2012 at 22:04
Biras koji hoces ovisno o opremi koju imas u fitness nivou. A ovo drugo, zasto bi bilo cinizma? Ovakve stranice nema u svijetu, vjeruj mi ja sam dugo u tome pa znam sta pricam, ne zato sta je moja. Sve je vrlo jednostavno, u dva klika dolazis do zeljenih stvari i sve je free. Pozz
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2012 at 22:13
Originally posted by Rummi Rummi wrote:

Originally posted by extremefit extremefit wrote:

Imaš sve na mom sajtu, samo detaljno sve procitaj. Trening, prehrana i sve šta ti treba. Pozz


Ne znam jel moj kompjuter ponorio ili šta ali nemogu otvoriti sadržaj, sekcije "workout" a na "get started" videi mi se ne otvaraju. Ouch

(lijepa stranica by the way)


Opera browser ima problema sa otvaranjem ako ti je "turbo mode" ukljucen - lijevi kut browsera pri dnu.
Back to Top
Rummi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Listopad 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rummi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2012 at 21:29
Originally posted by Igor Igor wrote:

Originally posted by Rummi Rummi wrote:

Originally posted by extremefit extremefit wrote:

Imaš sve na mom sajtu, samo detaljno sve procitaj. Trening, prehrana i sve šta ti treba. Pozz


Ne znam jel moj kompjuter ponorio ili šta ali nemogu otvoriti sadržaj, sekcije "workout" a na "get started" videi mi se ne otvaraju. Ouch

(lijepa stranica by the way)


Opera browser ima problema sa otvaranjem ako ti je "turbo mode" ukljucen - lijevi kut browsera pri dnu.


Opera "turbo mode" iskljucen. Dalje odbija suradnju. Nema veze, radi preko chrome-a.

Back to Top
Lady_Wolf View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady_Wolf Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2012 at 23:48
Haha, baš si me lijepo nasmijala. Cestitam na dovodjenju u red Clap
Svaka cast i drži se :) 

Meni je yoga super, posebno za izdržljivost i izgled mišica. Ja ju isto znam ubaciti s vremena na vrijeme u raspored, kao dodatak malo energicnijem cardiu (trcanju i to). Koju yogu i koliko dnevno radiš/bi radila? 


Originally posted by Rummi Rummi wrote:

Pozdrav svima! 

U predstavljanju sam vec rekla da sam kilažu dovela u red tokom zadnje dvije godine. Sada konacno kada se piknem u trbuh osjecam da ispod futra postoji nešto što bi se moglo nazvati mišicima (godinama sam bila uvjerena da sam genetska anomalija, rodjena bez abdominalnih mišica).

Back to Top
Rummi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Listopad 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rummi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2012 at 14:38

Hahaha hvala. Radim ti svako jutro Kundalini yogu, to mi je dobro za razbudjivanje. X)


Plan za ovaj tjedan je:

Juce: glutes

Utorak: gornji dio + darma mitra yoga

Srijeda: noge

Cet: glutes + core

Petak: Yoga x2 (darma mitra + iskušavanje u ashtanga yogi pocetnicki)

Sub: Cardio (zagrijavanje za cagicu na vece)

Ned: Izležavanje u kadi uz knjigu


za sljedeci tjedan vjerojatno isto vidjet cu u nedelju samo bi nadodala od Extremefit-a njegove vježbe u pon. sri. i pet. no prvo ih želim proucit sve.

Back to Top
Lady_Wolf View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady_Wolf Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2012 at 22:45
Dobar ti je raspored, haha  
(Priznajem da mi trenutno odlicno zvuci tvoj nedjeljni kada & knjiga trening haha Embarrassed Moram i ja to ubaciti >.>)

Kundalini? Haha, kužim razbudjivanje definitivno :D Koliko min. vježbaš?

(Ja sam mislila ubaciti 2x tjedno po 30 min ili manje, jer vidim da mi yoga dosta pomaže s trcanjem. Imam osjecaj da bolje i pravilnije trcim upravo zbog yoge. Ako naletiš na koji video koji možeš preporuciti, please do pošalji :)  

Extremefit zvuci malo extreme Big smile Uvijek možeš sa mnom poceti Insanity sljedeci mjesec? Zabavnije je u društvu :P
E btw. jesi probala nešto od Jillian Michaels (to je ona opaka teta trenerica iz The Biggest Losera)
Ima cak i yoga video, koji je više cardio video nego yoga ali ajd


Back to Top
Rummi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Listopad 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rummi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2012 at 00:02
  Googlaj si kundalini, možda ti se svidi. Spiritualno putovanje hahaha Big smile

nema frke, pošaljem ti linkove.


Na jutarnju yogu mi ode 20 min 

Hm da vidimo, juce sam vježbala dva sata, danas sat i po. 

Pošto su danas ruke bile u pitanju radila sam 4 serije sklekova po dvije minute minuta sa raširenim rukama i minuta sa skupljenim... nemoram ni govorit da sam zadnju seriju proklinjala sve i skidala svece s neba redom Confused

Ostalo je bilo sa bucicama ne znam kako se pokreti zovu al ono iznad glave, pa tipicna ona za bicepse, sa rukama sa strane za ramena, ona poza kaj izgleda koda pališ kosilicu i nešto trbušnjaka. sve skupa 32min. (uvidjam da zvucim ko debil... al nema pomoci)

na darma mittra yogu mi je otišlo ostalih 58minuta 


chow: 

dorucak - friški sir sa žlicom sezamovog ulja i goji bobicama.

medju obrok - zeleni caj i štangica od mješanih sjemenki sa medom

rucak (poslje vježbanja) - ciketina na žaru i mahune sa mrkvom i lukom u soya umaku. 

vecernje grickalice: bademi, ploška pite od jabuka i kakao


Evo ti stranica od extremefit-a http://fitnessangels.net/

Došla sam u doticaj sa Jillian, brijem da sam radila 30 day shred od nje al nekak mi ne sjeda. 

Hmmm Insanity iduci mjesec veliš, pa ajd razmislit cu. Big smile


Back to Top
Lady_Wolf View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady_Wolf Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 21:06
I kako je prošao ovaj tjedan? Smile
Super mi zvuci tvoj plan, naravno premalo cardia za mene, ali da, me likes.

Aha, pa znam, bila sam vec proucavala sajt. Razmišljam o njegovom 5 tj kucnom treningu (bez opreme) ali kako idem na tu blesavu operaciju, mislim da je bolje da ne pocnem sad. Jesi mislila taj program dodati ili?

Dodala sam si 20min jogu par puta tjedno i mislim da su mi mišici nogu jako jako zahvalni :)
Cekam linkove, ako se sjetiš.

Jel razmišljaš o tom Insanityju, ha? :P
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.