New Posts New Posts RSS Feed - Dig Deeper - The fat is CRAYIN'
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dig Deeper - The fat is CRAYIN'

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
 Rating: Topic Rating: 1 Votes, Average 5.00  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 20:20
Bravo, bravo!!
Svaka ti cast
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 21:45
Fala:)
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2013 at 12:38
Eo da nesto malo kažem nakon nekog vremena, od drugog mjeseca mi je kilaža stala na oko 81-82 kile, sto mi je okay, ali ipak mi je cilj otici na oko 79kila, no to me toliko ne brine kao ova grozna koža sto se opustila na dijelu oko pupka, ubija me u pojam ali dobro s vremenom ce se unormaliti nadam se. Od treniranja i dalje isto 3xCrossfit, 3xInsanity, 2x trcanje 10km i 400 metara te jednom HIIT trcanje, sto se tice tog trcanja tih 10+km otrcim za 52.28 (bas sam jutros to vrijeme otrcao osobni rekord :D), ali ono što me užasno živicira što sam užasno gladan poslije, tj nisam gladan jer uvijek jedem zdravo nesto, zapravo me zivcira sto me trazi da toliko jedem do 7-8 puta od jutra do mraka.. 
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2013 at 13:01
neka tijelo zna svoje...manji obroci cešce ajde šta se sekiraš..napravio si izvrstan napredak!
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2013 at 13:17
ma znam, al eto nekad mi ide na zivce xD sad sam bas pojeo 4-ti obrok, smiksao si posnog i šaku domacih jagoda :D

Edited by Ivica23 - 18 Svibanj 2013 at 13:18
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2013 at 13:34
Ma gle uhvati i mene..evo zadnjih par dana sam abnormalno pojeo ...i dok nisam puko sam se prežderavo...a eto danas nemam volje šaku zobenih pojesti...tako to dodje sa vremenom...možda dosta treninga...pa glad uhvatila :D ipak trošiš se po ovim tipovima vježbi dosta :D
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2013 at 15:41
po meni puno previše treninga ali možda ti tako odgovara, ja sam prešao na tri treninga snage tjedno cijelo tijelo (baš sve uhvatim pa da sad ne opisujem trening jer bi potrajalo) po 45 minuta i poceo sam ciklirat UH (jedan dan 3000 kcal; 400-450 g UH) a drugi dan 1900 kcal a UH koliko pojedem iz posnog, i jaja (ima i tu nešto sitno) i orašastih, inace je sve P i M taj dan (racunaj oko 200 g P i 100 g ili malo više M) i ništa se ne lijepi na mene al jedem samo 2 puta dnevno i eventualno jedan snack kad je trening dan tipa banana i malo jogurta nemasnog

ako te muce te dvije kile prouci malo cikliranje UH (možeš primijenit na bilo koji broj obroka u danu) i ide to dolje ko sumanuto samo se bojim da nisi pretreniran

pozz
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2013 at 14:25
Tako mi odgovara, ne osjecam nikakve slabosti ili slicno, jednostavno volim stalno nesto trenirati, bolje se osjecam nego npr danom kada ništa ne radim (Ned), tada me cesto zna uhvatit nervoza sto nista ne treniram.

Sto se tice UH, budem svakako poslusao savjet, sad cu još ovih 10-tak dana jesti kako sam do sada jeo, pa cu vidjeti sta vaga kaže na kraju mjeseca, ako opet bude isto onda cu poraditi na tome :)
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2013 at 18:41
Originally posted by Ivica23 Ivica23 wrote:

Tako mi odgovara, ne osjecam nikakve slabosti ili slicno, jednostavno volim stalno nesto trenirati, bolje se osjecam nego npr danom kada ništa ne radim (Ned), tada me cesto zna uhvatit nervoza sto nista ne treniram.

Sto se tice UH, budem svakako poslusao savjet, sad cu još ovih 10-tak dana jesti kako sam do sada jeo, pa cu vidjeti sta vaga kaže na kraju mjeseca, ako opet bude isto onda cu poraditi na tome :)


To su ti znakovi ovisnosti
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2013 at 16:26
^^ da da Big smile
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 18:34
Ivice kako napreduješ? :) prošlo je 10 dana ne javljaš ništa :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2013 at 12:02
Još je po starom treninzi i prehrana, malo sam cesce VK - ZG relacija pa nestignem davati 110%.
Sutra idem za ZG opet tam sam do Ned, a onda kad se vratim, ima da se brutalim :D Iako cu i tamo trcati i raditi Insanity, bez CrossFita mi to nije to :D
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2013 at 16:11
Ma neka polako taman se odmoriš malo od crossa,pa onda punom parom kada se vratiš :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2013 at 17:46
Je je odmor je nekad stvarno potreban :)
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2014 at 00:02
Pozdrav ljudi, evo imam neke upitnike iznad glave :D Naime radi se o sljedecem, za Božic sam dobio od sestrine kolegice neke Suplemente na poklon, e pošto je to ona dobila od mame koja živi u Americi nije mi bas jasno dali smijem ja to uzimati ili ne.. evo slike pa ako se netko razumije bolje da mi ukratko pojasni..






Guglao sam ih i nema bas neki informacija koje bi se lako razumile haha

na pakiranjima pise sta koja sadrzi i koliko uzimati al opet sam nekako sumnjiv.



Edited by Ivica23 - 05 Sijecanj 2014 at 00:08
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.