New Posts New Posts RSS Feed - HIIT navecer
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

HIIT navecer

 Post Reply Post Reply
Author
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: HIIT navecer
    Posted: 22 Rujan 2012 at 00:43
Pozdrav svima. Posto sam preko dana stalno u obavezama i jedino vrijeme za trening mi ostane vece (21-22). Tada odradim 20-25 min hiit treninga al pravo jako, a onda ne znam sta da jedem nakon njega. Jer sam negdje citao da se 2 sata nakon hiita ne treba nista jesti i da je to period kada tijelo trosti masti. A nakon dva sata meni je vrijeme za spavanje pa se bojim ako nesto pojedem da ne ode u masti. A ako nista me pojdem da umjesto salo pocnem gubiti misicnu masu. Sad sam totalno zbunjen. Ne znam sta da radim ????

Edited by diinnoo - 22 Rujan 2012 at 00:59
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2012 at 01:00
  Ne zamaraj se to diže kortizol :) pojedeš posni sa mjericom whey-a i oko 50g zobenih,to ce smanjiti intenzitet lipolize na sat-dva.

Edited by Igor - 22 Rujan 2012 at 01:26
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2012 at 07:57
joj, ja sam navece radila hiit pa nisam mogla spavati od toga.. probaj nekako prebacit bilo kad ujutro, ipak ti hiit traje 20,25min. mislim da je najbolje navece pojesti samo posni sir i neki orasasti plod tako da dobijes protein, kazein i mast. al svakako cekaj nekog iskusnijeg da jos prokomentira
pozz
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2012 at 14:14
Ja na tijelu ne osjecam nikakvu promjenu, msm da sam malaksao i sl. Cak i ne osjecam glad nakon HIIT dva sata uopce. Ali se bojim da umjesto mog sala tijelo ne pocne da jede misice jer nemam puno sala. Kako ja volim reci elegantno popunjen.

Edited by diinnoo - 22 Rujan 2012 at 14:16
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2012 at 14:34
Originally posted by Igor Igor wrote:

 

Ne zamaraj se to diže kortizol :) pojedeš posni sa mjericom whey-a i oko 50g zobenih,to ce smanjiti intenzitet lipolize na sat-dva.


Da li odmah nakon treninga treba da ovo pojedem, jer meni nije cilj zaustaviti lipolizu nego katabolizam.
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2012 at 23:29
Originally posted by diinnoo diinnoo wrote:

Originally posted by Igor Igor wrote:

 

Ne zamaraj se to diže kortizol :) pojedeš posni sa mjericom whey-a i oko 50g zobenih,to ce smanjiti intenzitet lipolize na sat-dva.


Da li odmah nakon treninga treba da ovo pojedem, jer meni nije cilj zaustaviti lipolizu nego katabolizam.


Lipolizu neceš zaustaviti samo smanjiti njen intenzitet za koji sat dokle god si u deficitu sa ukupnim kalorijama koje konzumiraš,ne fokusiraj svoje misli na katabolizam umjesto toga upregni taj fokus u trening.Pokušaj umjesto HIT-a full body sa utezima i kratkim vremenima odmora,nije HIT samo izbor za topljenje.I da pojedeš nakon treninga i ne treba biti striktno one minute cim završiš trening :) to je ujedno i obrok prije spavanja.
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2012 at 16:47
Ista pravila prehrane nakon treninga s utezima vrijede i za HIIT.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.