New Posts New Posts RSS Feed - D: Novi termini: Total body coach certifikat
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Novi termini: Total body coach certifikat

 Post Reply Post Reply
Author
Bojko77 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bojko77 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Novi termini: Total body coach certifikat
    Posted: 30 Srpanj 2012 at 11:53
Svi komentari na temu: Novi termini: Total body coach certifikat

Neka se nitko ne uvrijedi, ali ovo je za mene mužnja novca naivcima... u dva dana možeš što? Ili to vec znadeš, ili ne. Što s tim certifikatom? Pojma nemam.. ali tko voli nek izvoli.
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2012 at 18:23
Paaa, neki nauce ponešto i za 5 minuta :)) Što sa certifikatom? Isto što i sa svim diplomama i slicnim papirima. Ako se potrudiš nešto i nauciti, možda ti primjena toga znanja može koristiti, a ne papir. Ako si trener sa par godina iskustva i par stotina zadovoljnih klijenata, vjerojatno i necež ništa novo nauciti, ali možeš izmijeniti iskustva sa nekima, a i to je vec nešto. Pa par tjedana prakse za ljude sa malo iskustva je vec vrijedno. Stvar pogleda. Osobno bio, mada nemam namjeru ikoga trenirati, smatram da je vrijedilo i ponovio bih. Ali nismo svi isti...
Back to Top
EllaPeHa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote EllaPeHa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2012 at 22:47
Profesorica sam kineziologije i slobodno mogu reci da znam jako puno, ali isto tako smatram da od prof. Bašica mogu još jako,jako puno nauciti... pa tako mislim da to uopce nije mužnja novaca naivcima jer kao i u svakom poslu, tako i u ovom "našem" edukacija je itekako potrebna, jer vježbati s ljudima i biti trener nije nimalo lak' i jednostavan posao... Da ne govorim o tome koliko moraš poznavati anatomiju, fiziologiju i da ne nabrajam vise... A i da ne spominjem koliko dobro moraš znati kako se koja vježba PRAVILNO izvodi da ne bi nekog imao na savjesti citav život.. Ja vjerujem u ovaj nacin edukacije, i podržavam ga, naravno!!!!
Back to Top
Sastan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sastan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2012 at 17:21
Pozdrav, interesuje me kada su sledeci termini, kao i koji se certifikat dobija? Jeli to neki medunarodni i u koliko zemalja važi? Ja sam iz Bosne i Hercegovine. Skoro je neko pokušao u Banja Luci da održava slicne kurseve, ali su se bunili DIF-ovci kao oni studiraju tolike godine, a taj kurs traje par dana i kao nije to fer. A po njima nema veze to sto nemaju veze o poslu koji obavljaju. Ukinuli su iste veoma brzo. Ja vec radim kao fitnes instruktor i ono što me jedino zanima dali taj certifikat važi u B i H? Da ne bude da platim, a posle ne važi. Ako ne mogu ovde dobiti odgovor, može li me neko uputiti gdje da se obratim. Pozdrav.
Back to Top
dujmo_17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Sijecanj 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dujmo_17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2016 at 22:55
Postovani! Zainteresiran sam za pohadanje vaseg seminara koji planirate odrzati u Zagrebu,Zadru ili Mostaru odnosno prvi sljedeci seminar koji bi se odrzao u ova tri grada. Zivim u Bosni i Hercegovini i zelio bi sto prije da pohadam seminar i odgovarali bi mi naprijed navedeni gradovi. Molim vas da me obavjestite o vasim cjenama usluga i ostalim sto je potrebno za pohadanje seminara.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.