New Posts New Posts RSS Feed - Cikliranje ugljikohidrata
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Cikliranje ugljikohidrata

 Post Reply Post Reply
Author
Lilly2012 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lilly2012 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Cikliranje ugljikohidrata
    Posted: 03 Lipanj 2012 at 12:38
Pozdrav svima!!Smile

Dakle,moje pitanje se temelji na cikliranju ugljikohidrata.Tražila sam po forumu,ali nisam našla odgovore na pitanja koja mene zanimaju pa bih molila ako je netko radio ovakav princip prehrane da mi malo pripomogne.Zapravo nemam viška kilograma,ali nemam ni mišica (skinny-fatEmbarrassed) pa bih prvo htjela smanjiti bf,a nakon toga bih povecavala mišicnu masu.,zato bih prvo krenula sa ovim principom.
Po onome što sam citala cini mi se zanimljivo i nije jednolicno svaki dan što meni odgovara.
Dakle ja bih pocela s cikliranjem po principu 3 medium dana,2 dana low carb i zatim 2 dana high carb.

Zanima me sljedece
 1) Dali mogu biti ovako posloženi dani recimo pon,uto,sri medium zatim cet,pet pražnjenje i za vikend pojacati ugljikohidrate?(procitala sam negdje da se trebaju uzeti dani kad se vježbaju važne skupine mišica za dane visokih ugljikohidrata pa zato pitam-ja ne radim s utezima pa nekako mislim da je onda svejedno kako se poslože dani,ili ne??Embarrassed)

2) I drugo pitanje je,trenutno vježbam insanity i zanima me mogu li kombinirati ovakav tip prehrane uz insanity?

Unaprijeda zahvalna na svim sugestijamaBeer
Back to Top
BuciBoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BuciBoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2012 at 12:55
nemam iskustva sa cikliranjem ugljica, ali koliko znam high carb dani bi trebali biti u dane kad imaš najžešce treninge - možda onda bolje da ti low carb bude vikendom ili ned/pon, buduci da je nedjeljom day off  u insanityju Wink
You are defined by the limitation you place on yourself!
Back to Top
Lilly2012 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lilly2012 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2012 at 21:14
Hvala ti Buci na odgovoruBig smile.
Da,imaš pravo nekako cu tako iskombinirati da low carb pada u nedjelju i možda cetvrtak kad je recovery jer nije zahtjevna vježba.
Back to Top
BuciBoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BuciBoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2012 at 15:08
e, sad, nisam sigurna možeš li tako - bolje provjeri trebaju li ta dva low carb dana biti skupa ili ih možeš odvojiti Wink 
You are defined by the limitation you place on yourself!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.