New Posts New Posts RSS Feed - D: Bodybuilding legenda: Arnold Schwarzenegger
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Bodybuilding legenda: Arnold Schwarzenegger

 Post Reply Post Reply
Author
GOSPODIN B. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 123
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOSPODIN B. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Bodybuilding legenda: Arnold Schwarzenegger
    Posted: 31 Svibanj 2012 at 13:40
Svi komentari na temu: Bodybuilding legenda: Arnold Schwarzenegger

Ovaj dio s instinktivnim treningom me podsjeca na mene. Svaki covjek najbolje poznaje vlastito tijelo i zna kako ono reagira na pojedine rutine. Osjecam se nekako smireniji kad neke stvari napravim po svom i mislim da je pritom izostanak stresa jako bitan faktor u ostvarivanju ciljeva koje si zadamo. Možda ta metoda pogreška/pogodak nije najbrža ali je svakako ucinkovita kad jednom naucimo na samome sebi kako odrediti svoj ritam da postigneš najbolji uspjeh.
Back to Top
iron View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 18:37
Arnold je jedan jedini i neponovljivi
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 00:08
Thumbs Up
Originally posted by iron iron wrote:

Arnold je jedan jedini i neponovljivi

Apsolutna istina! Estetika, velicina forma, trud i rad. Arnold je definitivno jedan od ljudi kroz cjelokupnu povjest koji bi svakom djecaku mogao služiti kao uzor imajuci u vidu sva njegova životna postignuca.

Zavrjedio je bezrezervno poštovanje!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.