New Posts New Posts RSS Feed - Savjet u vezi prehrane i vježbanja
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Savjet u vezi prehrane i vježbanja

 Post Reply Post Reply
Author
kadifica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kadifica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Savjet u vezi prehrane i vježbanja
    Posted: 10 Svibanj 2012 at 10:29
Hvala svima na savjetima :))) budem malo bolje proucila jos sve..
da zbrkano se hranim, ne jedem ovako, inace se trpam glupostima tipa kruh i pekmez, puno tijesta i tak, a ovo mi je kao trebala bit izbalansirana prehrana :(
Back to Top
Aria View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2012 at 23:43
Ne jedeš meso i ribu, a mlijeko sir i jaja slabo, s tim da ne voliš previše povrca? Jel si ovakvu prehranu izabrala jer misliš da je dobro ili ovako i inace jedeš?

Daj barem ubaci tofu, temepeh, jogurt... ovo je sve zbrkano baci se na malo citanja i proucavanja.
Back to Top
Arter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 72
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2012 at 19:25
Ouch ubacuj piletine u rucak, moze i veceru, od piletine pecene do precih sunki, posnog sira, tunjevine, kikirikija jer vidim da jedes malo mesa, vidim bademe jedes, zatim jedi jaja kuvanih slobodno 2-3 cijela, ostavi se przenog jaja kuhano jedi... posaljem ti ja nesto na pm... pozdrav 

Edit:
znas zasto ti nece biti radikalno, ZATO STO TE NECE CINIT SRETNOM,  u pocetku je ok ali jako brzo ce te to umarat, stvar je u tome da trebas jest, nekad i grijesi, ali nemozes jesti tako NISTA, prvo te ne opskrbljiva dobro, drugo pocet ce te hvatat jaci umor, spavanje i vrtoglavica, trece nedaj bolze da se razbolis a mogla bi, cetvrto ako nisi lipo papala i zdravo, napunila se energijom, gubis volju za trniranje, jer se pre umorna, nemas snage, gladna si, spava ti se itd itd.... prouci jos forum i ono sta san ti poslao, imas na forumu jako lipih obroka napisanih, dnevnih, tjednih bla bla.... Embarrassed  


Edited by Arter - 09 Svibanj 2012 at 19:33
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2012 at 14:56
Iss zeno pa ovo je prehrana kanarinca, gdje su proteini???

Ne valja ti to, puci ces ili jos gore razbolit se
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
kadifica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kadifica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2012 at 12:55
Pozdrav svima Tongue
Imam 21 godinu, 160cm, 58kg. Želim smršaviti 6,7 kila u 2 mjeseca, mislim da je moguce jer sam se pocela više kretati i to, i sa ovom novom prehranom dolje, ali ne jedem meso,ribu, mlijeko slabo, sir i jaja najviše 1 obrok dnevno..pa me zanima savjet da li je ovo ok prehrana za to i je li premalo proteina, masti...ugljikohidrate pokusavam svesti na minimum..

Dan1:Ujutro trcanje - 5 minuta umjereni tempo, onda sporo - brza kombinacija 10ak minuta + brzo hodanje 20ak minuta
Dorucak - grejp 10:00
              - prženo jaje sa povrcem i sirova salata 11:00
Rucak - smedja riža 60 grama i tikvice + umak od rajcice i bosiljka  14:00
Rolanje, ili vožnja bicom sat vremena u 16h
Vecera - sok od mrkve  18:00
           - salata od batata, krastavaca, luka, mrkve, oraha - 200grama

Dan2: iste aktivnosti
Dor: zobene na vodi 80 grama, 10ak badema   10:30
Medjuobrok: zdjelica jagoda 200 grama 12:30
Rucak: popecci (5,6) od zobenih i povrca raznog + salata od cikle 15:00
Vecera: salata od 1 avokada, krastavca, indijskog orašcica šaka, sezama malo 18:00

Dan3: iste akt.
Dor: zdjelica ananasa 10:00
      - zrnati sir 100g i naribano zelje 12:00
Rucak: Salata od kuhane brokule, krumpira, mrkve, tako neš 15:00
Vecera: Salata od quinoe 60 g, sirovog povrca - mrkva, radic, zelje, rajcica, paprika 18:00

Nadam se da ne davim, pokušala sam što detaljnije napisati novi plan..inace ne volim baš previše povrca u obrocima pa se bacim na kruh, cokoladu :) i tako to, pa ce mi ovo sada biti malo radikalno al imam volje ;))

Pozz, i hvala!



Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.