New Posts New Posts RSS Feed - Katniss-Let the games begin!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Katniss-Let the games begin!

 Post Reply Post Reply Page  <1 567
Author
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2012 at 14:01
evo da se malo samo javim.. vježbam i dalje.. danas odradila prvi dan p90x, zadovoljna sam jako dosadašnjim rezultatima, mjerim se, slikam i dalje, važem nešto rjedje jer me naživcira Angry al dobro i to ide lagano..

nego htjela bi pitati za savjet... kak da smanjim noge? zbilja su mi ogromneee, to se vidi i po slikama, i ovak struk i sve se topi, jesu se i one isto smanjile.. al nekako sad valjda mjesec i pol stoje Confused za trcanje nisam, em imam astmu pa se zapušem, a ni ne znam pravilno trcat.. postoji koja vježba da ubacim tipa svaki drugi dan? imam osjecaj da sam ih s cucnjevima i iskoracima još dodatno ojacala, kad sam vidla sliku danas pala sam sa stolca skoro.

znam da rezultati ne idu preko noci, al barem da krenem, da se pocne proces, vjerujem da ce kroz par mjeseci, pa i pola godine biti super rezultati, samo da ih nekak stesam LOL
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2012 at 14:25
meni listovi idu na živce Angry
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2012 at 16:13
nemožeš smanjiti noge nikako osim gubljenjem masnog tkiva :(
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2012 at 16:20
a možda i zadržavaš vodu više...poradi na tome isto
LiveStrong
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2012 at 18:34
jeulz znam da treba radit i radit i radit Wink samo pitam možda neko ima kaj pametnog za reci da mi pomogne i usmjeri me Wink

zika znam da zvuci glupo, al kak da znam dal zadržavam vodu, u pms je brutalno zadravam, jer to vidim da mi je trbuh ko da sam lubenicu pojela LOL

evo o cem ja govorim, ko dva mala balvanica LOL




Edited by katniss - 04 Kolovoz 2012 at 10:58
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2012 at 22:01
To je tako genetski i jedino možeš smršaviti još, a smanjivati mišic naravno ne dolazi u obzir...

Ako hoceš možeš skratiti trening nogu i držati se 3-5 ponavljanja za sve vježbe oko nogu...
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2012 at 00:33
ma smršat cu još sigurno, samo sam misla nekaj ubacit da se to s mršanjem pospješi.. ma niš ici cu svaki drugi dan na brzo hodanje, pa cemo vidjet kroz mjesec-dva kak ide Wink 
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2012 at 08:27
Originally posted by jeulz jeulz wrote:

To je tako genetski i jedino možeš smršaviti još, a smanjivati mišic naravno ne dolazi u obzir...

Ako hoceš možeš skratiti trening nogu i držati se 3-5 ponavljanja za sve vježbe oko nogu...


Moze smanjiti misic, zasto ne... nakon sto padne salo, ako i dalje budu prejake, onda na skidanje misica... ali ima jos kila za skinut pa ce vjerojatno i noge se utanjit sa time..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2012 at 08:52
Cista redukcija masnog tkiva. Treningom bi trebalo održavat mišicnu masu, a prehranom i dobro isplaniranim kardiom skidat masti.....normalno da ti taj dio ide malo teže ako su ti takve genetske karte podijeljene Smile ali ne znaci da nece, samo ceš se morat potrudit malo više i bit strpljiva. I ja sam sklona skupljanju masti u tom dijelu i tu mi kardio dosta pomaže....puno, puno hodanja....i bicikle (al onda mi gluteus propada :)). Za nas je najgore puno sjedenja....Smile

S kojim težinama radiš noge?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2012 at 14:46
Kako tocno smanjit odredjeni mišic? Prvi put cujem za ovo Confused
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2012 at 15:56
gymka, ne radim s težinama, imam doma gume i radim sve vjebe s njima i svojim tijelom.. sad sam zadnja 2 tjedna jako puno radila cucnjeva, iskoraka, i još neki youtube za noge i guzu.. LOL 

sad sam krenula s p90x jucer, vidjet cemo kam ce to odvest kroz mjesec dana.. 
ubacit cu još onda brzo hodanje uz trcanje svaki drugi dan pa cemo vidjet, moraju one past isto konacno Tongue
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2012 at 19:13

evo ljudi moj tjedni jelovnik od ponedjeljka 30.7 do jucer.. taj tjedan sam pocela radit p90x.. jel to okej jelovnik? dal da nekaj mijenjam? 
4 obroka su samo, znam da je možda premalo,al prevruce je zbilja, a i kasnije se dižem pa je dorucak oko cca 10, rucak 13h, medjuobrok oko 17 i vecera oko 20, 21.. 

a vježbam najcešce oko 19h, ili oko pol 12 ujutro .. Wink


Edited by katniss - 06 Kolovoz 2012 at 19:16
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2012 at 15:48
evo da i ja malo oživim ovo svoju temu.. 

i dalje radim na sebi, vježbam, sredjujem prehranu kolko mogu.. to je najteže, al uskladjujem nekako sve LOL

dakle došla sam do 65 kila, sa pocetnih cc 72.5-73 kad sam odlucila da se treba nešto mijenjat.. 
hlace su mi vecinom prevelike, al hvala bogu na onoj dobroj staroj ne bacaj premale jednom ce biti dobre LOL pa sam našla u ormaru koje su tamo zakopane duže vrijeme LOL

eto, nije da sam skroz zadovoljna al veseli me što ima pomaka, a uz to sam se u posljednjih mjesec dana zaljubila u yogu tako da se veselim daljnjem radu Wink

nabacit cu slike kroz koji dan, fotic mi nešto pokvaren pa da se to složi pa cu napravit neke poredbene slike,cisto za dalje, dal ima netko kakvih savjeta kaj  i na cemu da radim Tongue
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2012 at 16:04
na cemu radit?
više squatova, ne znam kako izgledaš ali to cu reci kako god izgledala LOL

sretno
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2012 at 19:17
Tongue
postat cu slike, fotic na remontu LOL nešto se kontakti malo pogubili Shocked valjda ce biti gotov sutra, preksutra.. 


This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 567
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.