New Posts New Posts RSS Feed - pozdrav forumaši
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozdrav forumaši

 Post Reply Post Reply
Author
aleksandar123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aleksandar123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pozdrav forumaši
    Posted: 20 Travanj 2012 at 12:47

vec dugo citam savjete na ovoj stranici i odlucih se prikljuciti kako bi mi mogli direktno pomoci, baš za moj slucaj....

imam 21 godinu, student koji nema puno vremena zbog obaveza na faxu, visok sam 180, težak 73....
ne stignem do teretane ali sam si kod kuce napravio malu teretanu u kojoj mogu raditi sve vježbe koje nadjem u nekom programu na netu, samo mi je problem što ne znam koji je pravi program za mene, toliko ih ima i uvijek kada otkrijem neki novi mislim da je on bolji od moga sadašnjeg...
moj cilj je povecati mišicnu masu jer iako imam dosta kila sav sam neki mršav i nisam nešto jak, pa bih htio na tome poraditi... trebate mi vidjeti ruke, kao štapici.... možete mi nešto preporuciti, a i za prehranu ako imate neke savjete slobodno navedite...
hvala.....
 
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2012 at 13:09
Pozz

Problem je upravo u tom "šaranju" po programima. Kao pocetniku gotovo svaki program ce ti biti dobar, ali onda ga se drži i odradi ga do kraja. najbolje kaj možeš je trening bazirati na fullbody 3x tjedno ili 4x tjedno upper/lower split , baziraj se na osnovnim vježbama (cucanj, deadlift, zgibovi, veslanja, bench press , potisci ) i jedi , što više clean.....kalorije podigni za recimo 800 kalorija od održavanja  prati napredak, mjeri, važi se , ako ne dobivaš na masi povecaj još kalorije, ako uz mišicnu masu dobivaš previše masnog tkiva skini malo kalorija.
Back to Top
aleksandar123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aleksandar123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2012 at 17:01
hvala.... pokušat cu tako sad jedan period.....Clap
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.