New Posts New Posts RSS Feed - zategnutost brachioradialisa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

zategnutost brachioradialisa

 Post Reply Post Reply
Author
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: zategnutost brachioradialisa
    Posted: 30 Ožujak 2012 at 13:00
Kada ispružim lijevu ruku, nakon što sam ju neko vrijeme držao skvrcenu, javlja mi se cudan osjecaj u gornjem dijelu brachioradialisa. Kao da je taj dio zategnut, a nakon vrlo kratkog vremena to prodje. To mi se dogadja ponekad i samo na lijevoj ruci. 
U zadnje vrijeme posebnu pozornost posvecujem istezanju tog mišica nakon treninga, ali opet mi se javlja taj osjecaj.
Ima tko kakvu ideju?
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 13:10
Kako si rekao da se pripremaš trenutno, nekoliko puta tjedno treninzi penjanja, cini mi se da si usljed tog treninga zaradio sinndrom prenaprezanja. Probaj maalo pauzirati sa treninzima,,,bar 1tj, stavljati neki dep relief gel ili slicno i možda malo hladnih obloga, ovo istezanje je takodjer preporucljivo, a i lagana drenaža tog podrucja. Znam da ti se ne pauzira, ali u slucaju da si preopteretio tu tetivu, može ti se prolongirati i doci do ozljede, pa bolje sprijeciti neg lijeciti.
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 13:20
najbolje kaj se to ne dešava dok treniram, ponekad tokom dana, i nije to tako jak osjecaj, nego tek toliko da osjetim zategnutost. Vjerojatno si u pravu, samo što mi sad nikako ne paše pauza Unhappy
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 15:56
probaj barem npr. do srijede, i istezanje nastavi... gore ce biti ako se pogorša pa neceš moci se penjati kad ce ti trebati.....
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 16:44
vidis meni tako nekad u dlanovima i stopalima ako nesto tesko dizen rukama ili puno stojin na nogama i nesto radin ka neko zatezanje u misicima a nije grc pa da jako steze nego ka malo neko stezanje sta ja znan,i najgore je to sta moras odmarat,dopizdi i to
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.