New Posts New Posts RSS Feed - Sta nije uredu ? (Imaju i slike)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sta nije uredu ? (Imaju i slike)

 Post Reply Post Reply
Author
reginaldo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2011
Location: Tuzla
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote reginaldo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Sta nije uredu ? (Imaju i slike)
    Posted: 15 Ožujak 2012 at 22:31
Pozdrav svima.Imam 17 godina,visok sam 182 cm i tezak 82 kg.Evo slike kako trenutno izgledam :
http://img851.imageshack.us/img851/9378/grohmen1.jpg
http://img843.imageshack.us/img843/6721/grohmen2.jpg
http://img252.imageshack.us/img252/6985/grohmen3.jpg
http://img834.imageshack.us/img834/6918/grohmen4.jpg
Sve u svemu tragedijaOuch,jbg.Idem u teretanu 3 mjeseca i od pocetka sam poceo koristiti WHEY Protein,a vec 2 sedmice koristim Creatine Weider Pure.Udebljao sam se oko 10 kg za ova 3 mjeseca.Idem 5 puta sedmicno u teretanu i jedem 6 puta dnevno.Sto se tice treninga radim ovako : Pon-Ramena,noge;Utorak-biceps,triceps;Srijeda-odmor;Cetvrtak-prsa,stomak;Petak-ledja,trapez;Subota-kardio trening.Sto se tice ishrane: 10:00-6 Jaja ;12:00-150g zobenih;14:00-trening i odmah po zavrsetku 2 mjerice proteina i jednu mjericu dekstroze,a prije treninga creatine(trening traje oko sat i 30 min);17:30-Jaja;19:30-Pileca prsa ili jaja;23:00-prije spavanja 250g posnog sira..Ja iskreno nisam zadovoljan napretkom pa bilo kakvi savjeti i kritike su dobrodosli.Takodjer mi je desna sisa manja i slabija od lijeve.Unaprijed Hvala !
Back to Top
Orgun View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Orgun Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2012 at 22:46
Patience young padawan.

Ides u teretanu tek tri mjeseca, tri mjeseca je nista, da su ti npr. nako dvije godine losi rezultati onda bi bilo zabrinjavajuce. Sto se tice prsnih misica, svakome je jedan misic veci od drugog, uglavnom je to strana dominantne ruke.

Samo nastavi trenirati i budi strpljiv.
Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2012 at 22:54
pozdrav
slike mi ne otvara tako da nemogu nista reci.
ides tek 3 mjeseca u gym i ocekujes rezultate?? kada ces trenirati 3 godine i nece biti rezultata tada se zapitaj sta krivo radis..
da vidimo: trening - tu se nemoze nista konkretno reci,mozda radis 3 serije ukupno za noge,mozda radis 20...malo vise detalja oko treninga,koje vjezbe,ponavljanja....
ishrana: vidi se da imas neku sliku kako bi to trebalo izgledat ali ovako jos nelici na nista.
prvi obrok...6 jaja? cemu? gdje su ugljikohidrati ovdje? zasto ne 2 jaja+4 bjela+100g zobenih ili tako nesto
12.00 150 g zobenih..sa cime? vodom,mlijekom,wheyom,samo njih na zlicu...nevlja nema proteina ni u tragovima ovdje
obrok nakon treninga...necu komentirat te mjerice,postoji vagica i stavi se na nju shaker i izvaze toliko wheya,toliko dextroze,toliko creatina...cega vec
17.30..jaja? koliko 2? 10? ako jedes cijela radis totalnu pizdariju sa time,jer tu ti masti uopce nisu potrebne poslje treninga,nego proteini i UGLJIKOHIDRATI!!
19.30 gladan si nakon 2 sata? zato jer nemas uglj nakon treninga i nemoj vise spominjat jaja molim te...
nevalja znaci ni to...2 obrok nakon treninga tu ti moze biti fino piletina/tuna sa brokulom i zlicom maslinovog ako bas oces masti (zbog jaja kazem)
23.00 posni sir sa bademom,kikrikijem pojedi, najlakse tako ide ili lanenim uljem.
nemozes nikako biti zadovoljan,ovo ti nista nevalja...
p.s. i meni je jedan sisa veca,jedan lat veci i jedan kvadriceps veci pa zivim sa time...:)
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2012 at 23:13
pa evo da ti i ja pomognem kolko mogu.

prvo i najbitnije je šta nam nisi napisa koji ti je cilj, nabit mišicnu masu ili izgubit salo.

e sad, šta se tice treninga, moraš napisat isto koliko vježbi radiš po odredjenom mišicu, i koliko serija / ponavljanja. sudeci da ti traje trening 1h30m, vjerojatno se i pretreniraš, ali svejedno napiši kako ti tocno izgledaju treninzi.

prehrana ti je zdrava, ali je jako loše organizirana. ovo u 12:00 tih 150g zobenih samih, bolje je da ih npr. pojedeš u 10:00 uz 3 jaja, pa da u 14:00 još 3 jaja pojedeš uz fetu kruha. obrok u 17:30 znaci, obrok nakon treninga, treba sadržavat proteine i ugljikohidrate, najcešce u našem bodybuilding/fitness svijetu to bude ono najjedostavnije - pileca prsa i smedja riža. e sad smo došli do tog nekog dijela "vecere" . ako prebaciš ta pileca prsa u 17:30 i pojedeš npr. jaja, to bi bilo ok. a ovaj zadnji obrok sa posnim sirom, moraš dodat i nešto masnoca u to, kako god znaš i umiješ, ali da su zdrave masnoce (riblje ulje, laneno, maslinovo, orašasti plodovi...). recimo ja sebi za zadnja 2 obroka najcešce pojedem tunu (suhu, bez ulja) sa kuhanim povrcem ili povrtnom salatom, i onda za krajnji obrok uzmem posnog sira i šaku oraha, ili si natocim u žlicu maslinovog ulja i samo progutam + najcešce nadodam malo povrca uz posni jer mi taj okus cesto ne paše .

i sad, da ti kažem samo kako su meni savjetovali za ta 3 suplementa. dakle neposredno IZA treninga, pomješat 30g wheya, 30g dexa, i 5g kreatina u vodu ili nemasno/malomasno mlijeko, i normalno da popijem. doduše nisam ima puno iskustva s dextrozom nego samo 2-3 puta sam napravija kako mi je bilo receno, više volim šaku suhih groždjica pojest, i pomješat samo whey sa kreatinom u nemasno mlijeko i to popit. ali ono šta mi je tadašnji trener istaknija je da je kreatin bolje nakon treninga uzimat, dan danas neznam zašto jer me nisu zanimali detalji oko toga, al se isto tako dan danas toga i držim jer mi je to reka covik koji se bavi fitnessom 12-13 godina. eto nadam se da ceš nešto pametno izvuc iz ovog.


i bog ti pomoga, nemoj izbacivat masnoce iz prehrane .
Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2012 at 23:14
evo drug animal me preduhitrija, al vidiš da ti on isto piše šta i ja... poslušaj savjet, ovo su sve dobre stvari sa najboljom namjerom


i da, s jajima ako ih vec jedeš puno, ako ih odrediš recimo 6-8 u danu, nek budu samo 2 cijela. a ako budu od 9 do 11 onda nek budu 3 cijela.

Edited by pepperedangus - 15 Ožujak 2012 at 23:18
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2012 at 23:17
U sat i pol treninga pretreniravanje.... nejde to baš tako lako ;)
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2012 at 23:19
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:



U sat i pol treninga pretreniravanje.... nejde to baš tako lako ;)


aaa tebi je on posla program u inbox? daj i nama da vidimo
Back to Top
reginaldo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2011
Location: Tuzla
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote reginaldo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2012 at 23:38
Originally posted by Orgun Orgun wrote:

Patience young padawan.

Ides u teretanu tek tri mjeseca, tri mjeseca je nista, da su ti npr. nako dvije godine losi rezultati onda bi bilo zabrinjavajuce. Sto se tice prsnih misica, svakome je jedan misic veci od drugog, uglavnom je to strana dominantne ruke.

Samo nastavi trenirati i budi strpljiv.


Znam,ali isao sam prije 8 mjeseci u teretanu pa sam pauzirao pola godine i izgubio 10 kg zbog kickboxa(prestao sam ga trenirat zbog teretane).Vecina prijatelja mi govore kako mi ne ide,kako slabo napredujem bla bla.Hvala lijepo na savjetu :D
Back to Top
reginaldo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2011
Location: Tuzla
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote reginaldo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2012 at 23:45
Originally posted by animal87 animal87 wrote:

pozdrav
slike mi ne otvara tako da nemogu nista reci.
ides tek 3 mjeseca u gym i ocekujes rezultate?? kada ces trenirati 3 godine i nece biti rezultata tada se zapitaj sta krivo radis..
da vidimo: trening - tu se nemoze nista konkretno reci,mozda radis 3 serije ukupno za noge,mozda radis 20...malo vise detalja oko treninga,koje vjezbe,ponavljanja....
ishrana: vidi se da imas neku sliku kako bi to trebalo izgledat ali ovako jos nelici na nista.
prvi obrok...6 jaja? cemu? gdje su ugljikohidrati ovdje? zasto ne 2 jaja+4 bjela+100g zobenih ili tako nesto
12.00 150 g zobenih..sa cime? vodom,mlijekom,wheyom,samo njih na zlicu...nevlja nema proteina ni u tragovima ovdje
obrok nakon treninga...necu komentirat te mjerice,postoji vagica i stavi se na nju shaker i izvaze toliko wheya,toliko dextroze,toliko creatina...cega vec
17.30..jaja? koliko 2? 10? ako jedes cijela radis totalnu pizdariju sa time,jer tu ti masti uopce nisu potrebne poslje treninga,nego proteini i UGLJIKOHIDRATI!!
19.30 gladan si nakon 2 sata? zato jer nemas uglj nakon treninga i nemoj vise spominjat jaja molim te...
nevalja znaci ni to...2 obrok nakon treninga tu ti moze biti fino piletina/tuna sa brokulom i zlicom maslinovog ako bas oces masti (zbog jaja kazem)
23.00 posni sir sa bademom,kikrikijem pojedi, najlakse tako ide ili lanenim uljem.
nemozes nikako biti zadovoljan,ovo ti nista nevalja...
p.s. i meni je jedan sisa veca,jedan lat veci i jedan kvadriceps veci pa zivim sa time...:)


Sto se tice treninga radim 4 serije po 5 vjezbi,izmedju 6-8 ponavljanja cilj mi je masa naravno.
Sto se tice dorucka jaja jedem sa crnim hljebom,a zobene sa mlijekom i grozdjicama.Hvala ti puno na ovim ispravkama,sve cu to i uraditi.Pozz
Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2012 at 23:57
4 serije po 5 vježbi za svaki mišic ili sve ukupno za taj trening?
Back to Top
reginaldo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2011
Location: Tuzla
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote reginaldo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2012 at 00:04
Originally posted by pepperedangus pepperedangus wrote:

pa evo da ti i ja pomognem kolko mogu.

prvo i najbitnije je šta nam nisi napisa koji ti je cilj, nabit mišicnu masu ili izgubit salo.

e sad, šta se tice treninga, moraš napisat isto koliko vježbi radiš po odredjenom mišicu, i koliko serija / ponavljanja. sudeci da ti traje trening 1h30m, vjerojatno se i pretreniraš, ali svejedno napiši kako ti tocno izgledaju treninzi.

prehrana ti je zdrava, ali je jako loše organizirana. ovo u 12:00 tih 150g zobenih samih, bolje je da ih npr. pojedeš u 10:00 uz 3 jaja, pa da u 14:00 još 3 jaja pojedeš uz fetu kruha. obrok u 17:30 znaci, obrok nakon treninga, treba sadržavat proteine i ugljikohidrate, najcešce u našem bodybuilding/fitness svijetu to bude ono najjedostavnije - pileca prsa i smedja riža. e sad smo došli do tog nekog dijela "vecere" . ako prebaciš ta pileca prsa u 17:30 i pojedeš npr. jaja, to bi bilo ok. a ovaj zadnji obrok sa posnim sirom, moraš dodat i nešto masnoca u to, kako god znaš i umiješ, ali da su zdrave masnoce (riblje ulje, laneno, maslinovo, orašasti plodovi...). recimo ja sebi za zadnja 2 obroka najcešce pojedem tunu (suhu, bez ulja) sa kuhanim povrcem ili povrtnom salatom, i onda za krajnji obrok uzmem posnog sira i šaku oraha, ili si natocim u žlicu maslinovog ulja i samo progutam + najcešce nadodam malo povrca uz posni jer mi taj okus cesto ne paše .

i sad, da ti kažem samo kako su meni savjetovali za ta 3 suplementa. dakle neposredno IZA treninga, pomješat 30g wheya, 30g dexa, i 5g kreatina u vodu ili nemasno/malomasno mlijeko, i normalno da popijem. doduše nisam ima puno iskustva s dextrozom nego samo 2-3 puta sam napravija kako mi je bilo receno, više volim šaku suhih groždjica pojest, i pomješat samo whey sa kreatinom u nemasno mlijeko i to popit. ali ono šta mi je tadašnji trener istaknija je da je kreatin bolje nakon treninga uzimat, dan danas neznam zašto jer me nisu zanimali detalji oko toga, al se isto tako dan danas toga i držim jer mi je to reka covik koji se bavi fitnessom 12-13 godina. eto nadam se da ceš nešto pametno izvuc iz ovog.


i bog ti pomoga, nemoj izbacivat masnoce iz prehrane .


Hvala za korigovanje moje ishrane.Poslije treninga popijem dvije mjerice od 30g proteina i jednu mjericu dekstroze.Pocet cu onda koristit kreatin poslije treninga,iskustvo je iskustvoWink.Evo link od programa treniranja:   http://www.2shared.com/file/i_Qh7zOE/program.html  (word dokument).
Back to Top
reginaldo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2011
Location: Tuzla
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote reginaldo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2012 at 00:06
Originally posted by pepperedangus pepperedangus wrote:

4 serije po 5 vježbi za svaki mišic ili sve ukupno za taj trening?

Za svaki misic
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.