New Posts New Posts RSS Feed - bol u donjem lijevom dijelu ledja
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

bol u donjem lijevom dijelu ledja

 Post Reply Post Reply
Author
Super Junior View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Super Junior Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: bol u donjem lijevom dijelu ledja
    Posted: 29 Veljaca 2012 at 15:38
ovako prije nekih tjedan dana sam primjetio laganu bol u donjem lijevom dijelu ledja,cini mi se da bi mogao biti disk ali nisam siguran.Bol ne osjecam tijekom dana niti mi smeta imalo,jedino pri rijetkim pokretima cim baš pogodim to mjesto me zna zaboliti na kratko...Posebno sam otkio da bol osjecam stalno kad spavam potrbuške sa glavom okrenutom prema lijevo i kada onda lijevu nogu podignem malo prema naprijed,tada valjda pogodim uprovo taj dio kralježnice.....Eto što detaljnije sam probao objasniti,pa ako netko zna šta mi je raditi i je li to opasno,hvala na citanju podužeg teksta 

Edited by Super Junior - 29 Veljaca 2012 at 15:38
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2012 at 17:29
Ja bi ti preporucio girju ako znaš šta je to, i ja imam problema sa ledjima iako mi je tek 17
jedanput sam imao uklještenje živca u ledjima i jedva sam hodao , to je trajalo oko 3-4 dana.
Na obicnim spravama u teretani to je jedino podrucje koje sprave ne doticu. Sa girjom se mogu raditi vježbe, jer taj dio ledja kako meni tako i tebi treba vježbati. Ti mišici ce poduprijeti bolje kralježnicu.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.