New Posts New Posts RSS Feed - Mršavljenje opet
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mršavljenje opet

 Post Reply Post Reply
Author
Mary_X View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mary_X Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Mršavljenje opet
    Posted: 17 Prosinac 2011 at 20:31
Pozdrav
Ja sam ovdje nova...ukratko cu opisati što me zanima pa ako neka dobra duša može dati kakav

savjet. Guess what - željela bi smršaviti.

Trudim se vježbati što više, imala sam uspone i padove i jedan duuugi period stagniranja. Htjela

bi sad poceti neki konkretni program. Imam video vježbe Jillian Michcls i Brasilian butt lift, al više

mi se sviđa Brasil. E sad pošto program djeluje zahtjevno, a ja nisam u formi koja bi priprema i u

kolikom periodu bila potrebna? Ili bi mogla odmah poceti s tim vježbama laganini? Jesu li to

crobne vježbe i da li je uz to potreban još neki ancrobni trening? Iako mislim da ne bi

imala snage za još nešto dodatno uz BBL ali želim raditi kako treba jer hocu rezultate, ako ne

prije pa bar do ljeta. Eto toliko za pocetak...

Edited by Mary_X
Back to Top
Sara89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 133
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sara89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2011 at 17:08
Hej haj :) BBL ti je za pocetak sasvim dovoljan, s obzirom da se vježba 5-6 puta tjedno. 
Meni nije bio pretežak, ni prelagan :P ali to je subjektivno. Za mršavljenje bih ti preporucila onaj program za jednostavno preveliku guzu (iz BBL knjižice), ima najviše crobnog treninga. Osim ako se ne prepoznaješ baš u nekom drugom tipu.
Život pocinje svakoga dana.
Back to Top
Mary_X View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mary_X Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2011 at 15:32
Hvala ti što si se potrudila napisat odgovor.

Vidim da nema puno zainteresiranih za pomoc.

Mislim da cu lagano pocet s BBL-om pa cemo vidjet. Nakon koliko vremena si vidjela prve rezultate i jesi bila zadovoljna sve

skupa?
Back to Top
Sara89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 133
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sara89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2011 at 00:02
Ma kako nema zainteresiranih! Smile Samo puno ljudi pita pa ne stignu svi na sve odgovoriti.
Ja sam BBL koristila da popunim "rupe" od tjedan-dva kad mi je bila gužva na faksu pa nisam stizala u svoj fitness centar, tako da ti ne mogu baš reci... nisam pratila program 3 mj. ili sl. Ali ako nisi u ultra super formi, vec ceš za tjedan dana (uz pametnu prehranu) vidjeti promjenu, a pretpostavljam da je u mjesec dana guza vec u nebesima :D 
Život pocinje svakoga dana.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.