New Posts New Posts RSS Feed - Hi!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Hi!

 Post Reply Post Reply
Author
Evelyn93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Studeni 2011
Location: Laktasi
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Evelyn93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Hi!
    Posted: 21 Studeni 2011 at 10:20
Cao svima :) Ja sam Dusica, imam š8. godina. Istina je da sam se ovdje uclanila da saznam neke korisne savjete za mrsavljenje, ali i isto tako da saznam neke nacine pravilne ishrane i fizicke aktivnosti. Treniram odbojku 2 godine (4x sedmicno), i ne ide mi bas nesto posebno dobro, kao i u svemu, i tu sam prosjecna. Ali nije mi to bas posebno bitno, treniram cisto radi kondicije i zato da svoje vrijeme provedem radeci nesto korisno za svoje tijelo, a ne da sjedim na zaglupljujucem facebooku :D Inace obozovam da treniram, najvise volim kad trening bude naporan pa dodjem kuci i samo se strovalim u krevet xD Bez obzira na to sto stalno treniram i krecem se, volim da jedem, narocito slatkise xD I zbog toga mi tezina stalno varira. Ali nasla sam ja svoj nacin prehrane koji mi odgovara i kojim sam uspjela da skinem 7 kg za 2 mjeseca :) Nikakvo izgladnjivanje nije dolazilo u obzir :D Medjutim, kako sam pravila pauzu od treninga vratila sam 4 kg xD Visoka sam š65 cm a imam 60kg , msm da je dovoljno da skinem jos 5kg pa da budem na svojoj idealnoj tezini, to je sve sto hocu da postignem. A naravno, hocu i da se zategnem, prvenstveno ruke i stomak. Paa, ako imate kakav dobar savjet za to, pricajte! ^^ Eto, toliko od mene ;) Pozz svim fitnessovcima. :D
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2011 at 12:32
Pozdrav Evelyn i dobro nam došla na forum

Morala bi pripazit na prehranu kao što vec znaš i izbacit te bespotrebne slatkiše, grickalice, sokove! Onda pripazi na unos ugljikohidrata, svakako ih unosi prije i poslje treninga a ove druge obroke probat kombinirat proteini+ masti te probat jest dosta povrca. I sad ne znam kakvi su ti treninzi odbojke, koliki im je intenzitet i trajanje ali vjerujem da se da dobro izmorit.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.