New Posts New Posts RSS Feed - Pocetnik - Mala pomoc u vezi suplemenata
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pocetnik - Mala pomoc u vezi suplemenata

 Post Reply Post Reply
Author
DavorRi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2011
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote DavorRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pocetnik - Mala pomoc u vezi suplemenata
    Posted: 18 Studeni 2011 at 19:29
Pozdrav svima

Dakle ovako vec nekoliko mjeseci vjezbam i jedem zdravije i uspio sam smrsaviti š2 kila....izgubio sam dosta u rukama,ramenima i nogama takoder i u trbuhu ali skemba je jos tu.Htio bi to promjeniti tj. razviti ruke i noge pa naravno uz pomoc suplemenata.E sada dosta sam citao o tome ali sto vise citam vise sam zbunjeniji.Kao da moram sto stvari dnevno unijeti u sebe....Moze li mi netko sve to pojednostaviti tj napisati neke osnove sta da uzmem i kada.....koji proizvod?.........Inace 27 godina 85 kila visina š78

Bio bi jako zahvalan na pomoci !
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2011 at 23:52
Pozdrav,

Suplementi imaju najmanju ulogu u tome, najbitnije je prehrana i trening.....vrlo vjerovatno trebas podesiti prehranu jos i i nacin treniranja, tak da se na to koncentriraj jer nikakvi suplementi ti nece pomoci dok ovo nisi doveo do onoga kak treba biti
Back to Top
DavorRi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2011
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote DavorRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2011 at 11:48
Pa da evo trudim se oko treninga i prehrane.A ovo za suplemente samo pitam sta je najbolje i najjednostavnije za nekakvoga pocetnika da pomogne u svemu tome.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2011 at 12:51
Radje napisi trening i prehranu. Od suplemenata ne trebas nis.mozes uzet whey,riblje i c vitamin i drugo je sve bacanje love.
Back to Top
DavorRi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2011
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote DavorRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2011 at 12:56
Ma trening mi se vise manje bazira na p90X.Vjezbam 5 puta tjedno.Ponedjeljak radim prsa i leda,utorak je cardio,srijeda ruke i ramena,cetvrtak cardio i petak noge i leda.Trbusnjaci 3 puta tjedno.Prehrana mi je regulirana koliko moze biti,stvarno pazim sta jedem.Kazem htio bi razviti malo misicnu masu i izgubit trbuh.Sada me samo zanima koji protein da uzmem.Uzimao bih ga samo poslije treninga.Ako mi mozete predlozit nesto s fitnessa.hr samo stavi link,koji bi meni odgovarao.Bio bih zahvalan.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2011 at 14:11
Mani se toga i ulovi se pravog treninga s tezim utezima.. trebas ojacat misicnu masu, i skinut masnoce.. 3 x tjedno odradi full body trening, ili 4 x tjedno upper/lower sistem, i iza toga bez pauze 30min bicikle.. Nakon toga popij PWM.  Pazi, istovremeno se ne moze raditi na povecanju misicne mase, i smanjenju masnoca. Tako da sada odradi KVALITETNU masu (mislim na prehranu), i tamo oko 3. mj kreni na defku.
Uz proteine moras iza treninga pit i dekstrozu. Inace nema smisla protein.. Meni je odlican Dymatize Elite Whey..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
DavorRi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2011
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote DavorRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2011 at 14:46
Hvala ti na savjetu.Nazalost trenutno nisam u mogucnosti ici u teretanu a i ovaj trening mi odgovara  i definitivno napredak se vidi.Odgovara mi vjezbanje doma.Ovaj Dymatize Elite Whey sta si mi preporucio se cini ok a i cijena je pristupacna.I da te pitam sto je s vitaminima?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2011 at 14:47
Ja uzimam dualtabs od twinlaba.. to su i vitamini i minerali sve u jednom.. odlicni su..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.