New Posts New Posts RSS Feed - Nova, nova...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nova, nova...

 Post Reply Post Reply
Author
MiniMi1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Rujan 2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MiniMi1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Nova, nova...
    Posted: 16 Rujan 2011 at 16:58

Lijep pozdrav i od mene!

Imam 27 godina i nick koji me savršeno opisuje - š,50 visoka i 40 kila...u najboljem slucaju Embarrassed
Radim i zbog prirode posla sam se ulijenila i pocela primjecivati prve negativne promjene na tijelu a i u organizmu. Dakle, sjedim 8 sati dnevno, pa onda u autu opet sjedim, kad krenem ucit ( krecem na faks ) opet cu sjedit pa dok popiješ silne kave sa svima opet sjedim i sl...Ugl. promjenila sam nacin života zadnjih par godina na gore i krajnje je vrijeme da se trgnem. Imala sam par neuspjelih pokušaja - teretana od mjesec dana, zumba od mjesec dana...problem je u tome što mi je ili bilo predosadno ili ne bi imala s kime ici ili bi radije na otvorenom nešto radila...izlike, izlike...
Sad sam odlucila da izlika više nema. Upisala sam pilates + teretana. Pilates 2 x tjedno, teretana koliko želim... što se teretane tice ici cu samo na traku i bicikl 2-3 dana po ne znam kolko...kolko trener veli...
Ja želim sebe dovest u formu kakvu sam prije imala, ne osjecat umor, zamor tijela od nepokretanja, malo ojacat guzicku i trbušcic...osjecat se zdravo. Inace imam lijepo oblikovano tijelo...izuzetno lako gubim težinu a muku mucim s debljanjem...
Voljela bih da podijelite sa mnom savjete o prehrani, npr. što jesti poslije treninga i da li su mi preporucljivi nekakvi dodaci koje sportaši uzimaju. 
Imam konstantan manjak željeza u krvi, tako da pijem željezo+vitamin  C i na svoju ruku Liquid Sun.
Naravno da cu prouciti temu o prehrani i sl., a tko ima volje slobodno napiše ovdje koju mudru rijeccu Wink
Veselim se svima  Smile
Pozz!
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2011 at 20:13
Gle, prouci forum za pocetak, nitko ti nece sve sam pisati i svakako u teretani nemoj raditi samo kardio, ubaci i vježbe snage, povecat ceš mišicnu masu, a to ti može donijeti samo dobro Wink
Back to Top
unidos_zg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote unidos_zg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2011 at 13:42
Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Gle, prouci forum za pocetak, nitko ti nece sve sam pisati i svakako u teretani nemoj raditi samo kardio, ubaci i vježbe snage, povecat ceš mišicnu masu, a to ti može donijeti samo dobro Wink



slažem se sa pitbull-om , ubaci i vježbe snage
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2011 at 09:40
Pozdrav Mini, ako si nam još tu Wink

Originally posted by MiniMiš MiniMiš wrote:

.. što se teretane tice ici cu samo na traku i bicikl 2-3 dana po ne znam kolko...kolko trener veli...


....zašto? Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
MiniMi1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Rujan 2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MiniMi1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2011 at 12:02
Smile zato jer smatram da mi je pilates dovoljan, a ovo glumljenje hrcka da nabijem kondiciju, pošto se slabo krecem...
jesam li u krivu? lako moguce... Big smile
hvala na odgovorima...
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2011 at 23:24
Svakako ti trebaju vježbe snage, neceš od njih postat prebildana uništavacica svjetova, nego cisto finu figuru... zategnutost, ne pre mršav izgled, itd. Valjda shvacaš poantu.
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2011 at 09:21
Originally posted by MiniMiš MiniMiš wrote:

Smile zato jer smatram da mi je pilates dovoljan, a ovo glumljenje hrcka da nabijem kondiciju, pošto se slabo krecem...
jesam li u krivu? lako moguce... Big smile
hvala na odgovorima...


Nemoj mislit da se samo sa kardiom nabija kondicija.. ja otkad dizem utege, mogu vise i brze trcat sa nizim pulsom, nego kad sam samo radio kardio prije..

Nikako izbaciti utege.. treba nesto povecati misicnu masu malo..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Passiongym View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Passiongym Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2011 at 09:40
MiniMi evo da ti pokušam dat koji savjet iz vlastitog iskustva (također sam sitne građe) jer kad sam krenula s vježbanjem imala sam 46 kila na š62 cm i jedno 24 % potkožnog masnog tkiva. Moglo bi se reci da sam bila tzv. skinny fat (nakon 4 i pol godine vježbanja imam konacno između 50 i 5š kg a bf mi se drasticno smanjio)

Moj savijet ti je ukoliko želiš imati cvrstu guzu i ravan trbuh da OBAVEZNO u svoju rutinu vježbanja uvrstiš minimalno 2x tjedno trening s utezima (jednom radi vježbe za gornji dio tijela, drugi puta za donji dio, trbušnajke svaki puta). Osim toga, obzirom da brzo gubiš na kilama, neka ti prva 4 obroka budu P+UH, a zadnuji P+M. Ektomorf si tako da se ne trebaš bojati UH, samo naravno pazi da ih crpiš iz integralnih žitarica, voca i povrca (dakle NE jest sr****). Ja ti cak ne bi preporucala nikakav kardio dok ne nabaciš koju kilicu "mesa". Znaci, samo cisto papaj, trenkaj 2 x gym, 2 x pilates i onda kad ceš imati dosta "materijala" onda kreni s kardijom i manje UH, tj na neku ajmo rec definiciju.

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.