New Posts New Posts RSS Feed - moj problem :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

moj problem :)

 Post Reply Post Reply
Author
Sabbra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2011
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sabbra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: moj problem :)
    Posted: 26 Srpanj 2011 at 11:07
pozdrav svima..
nova sam na forumu pa budite blagi sa mnom :)
ovako... ima par problemcica...
pocela sam vježbati prije dva mjeseca jer se jednostavno nisam osjecala dobro...
prošli mjesec sam skinula hip hop abs (u trajanju od mjesec dana) i odradila cijeli program...nije nešto..ali mi je pomoglo da se bolje osjecam i dalo mi volje i želje da nastavim dalje...
sad vec treci tjedan vježbam Turbo Jam i moram reci super je...
zaboravila se mjerit na pocetku pa sam se mjerila nakon 6-e vježbe a mjere su bile slijedece:
prsa:83   83
ruke:25   26
struk:7š  67
bokovi: 85   82
bedra:5š  50
težina:59  59
a nakon š0 vježbe mjere su (crveno)
opet slijedi mjerenje slijedeci tjedan...
moram napomenuti da u mojem mjestu nema teretane pa zato ne vježbam u njoj.. ali zato jednom tjedno hodam na badminton po par sati...
problem je što mi je kilaža ostala ista... istina,vide se rezultati (jer izgubila centimetre) ali ja bih da i kile idu dolje...a jednostavno ne znam kako da se to dogodi..  za dorucak najcešce jedem pahuljice a rucak je uvijek mamina il moja kuhinja,kasnije ako se sjetim pojedem neko voce i to je to... od kada vježbam rijetko kada jedem poslije 6-7...
zatim problem broj 2: trbuh... vidi se kakav takav pomak ali nije to to, nije ravan.. imam naslage masnog tkiva (salo!!) još od puberteta i ne znam kako da se toga riješim.. ono kao da mi je trbuh napuhnut tako to nekako izgleda... želim lijepi trbuh,ne treba to biti six pack i te šeme al želim se riješiti tog glupog "pojasa za spašavanje".. ako ima ko kakav savjet neka mi pomogne,prihvacam sve kritike i pohvale (ako ih ima)..svaki savjet je dobrodošao.... nadam se da ce bar netko mi odgovoriti LOL

 




Back to Top
zaratinka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zaratinka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2011 at 10:53
Bitno je da centimetri idu dole. Drži se programa,pazi na prehranu(ni ja s prehranom nisam još na cisto). Koliko si visoka i teška?Godine?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.