New Posts New Posts RSS Feed - help <--
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

help <--

 Post Reply Post Reply
Author
amuntvcf View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Lipanj 2011
Location: zenica
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amuntvcf Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: help <--
    Posted: 15 Lipanj 2011 at 18:18
pozz

ev poceo sam ici u teretanu i trenutno mi vako izgleda program

Pon: Grudi triceps
Uto: Kardio trening i trbusnjaci
Sri: Ledja biceps
Cet: Kardio trenin trbusnjaci
Pet: Ramena noge
Sub: kardio
Ned:  kardio 

Moj problem je taj sto imam sala oko kukova i stomak najvise, tj. onaj tzv šlauf..Moje pitanje da li je ovaj program optimalan za ovaj moj problem???I sta bi mi vi jos savjetovali ..

Hvalla unaprijed ;)
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2011 at 19:43
Nedjelju izbaci kardio.. jedan dan treba odmora tijelu..

Ne postoji odredjeni trening za skidanje slaufa.. ti treningom nastojis ojacati misice i ubrzati metabolizam, te time trositi sto vise kalorija.. Salo se skida u kuhinji sa sredjenom prehranom..

Baci se na citanje FAQ glede prehrane..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
amuntvcf View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Lipanj 2011
Location: zenica
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amuntvcf Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2011 at 12:12
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Nedjelju izbaci kardio.. jedan dan treba odmora tijelu..

Ne postoji odredjeni trening za skidanje slaufa.. ti treningom nastojis ojacati misice i ubrzati metabolizam, te time trositi sto vise kalorija.. Salo se skida u kuhinji sa sredjenom prehranom..

Baci se na citanje FAQ glede prehrane..


Hvalla

ja sam jos htio pitat , sta je bolje piti proteinski sejk prije ili poslije treninga (mlijeko + voce + proteinski prha).. I da li se mogu jesti cevapi s crnim kruhom ??
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2011 at 12:44
Proteinski šejk ide nakon treninga, i to whey + voda + dex, a ne ovaj koji si ti naveo.
što se tice cevapa, a ono, mogu proc ponekad, al ovisi o kvaliteti mesa i masti u kojoj su peceni...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2011 at 23:06
Godine? Visina? Težina? Prijašnji i sadašnji jelovnik? Ciljevi? Aktivnosti tokom dana? Kakav kardio, koliko? Obroci prije i poslije treninga? Prijašnje navike koje su dovele do šlaufa?

Zaljepi on trening pa šta bude hehe....ne mislim da ti je ovo optimalan trening, i isto tako ne mislim da biš se nakon njega trebao natrpat wheya i dekstroze, pogotovo jer si pocetnik...možda i krivo mislim...al imam premalo podataka da išta mislim Big smile


Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.